مزیت استفاده از آرم بلاستر

از آنجایی که یکی از ورزشهایی که بسیار مهم است تا انجام حرکات کاملا اصولی انجام شود بدنسازی و زیبایی اندام می باشد به همین دلیل فرد بدنساز باید تمامی نکات اصولی و استاندارد تمرینات را بداند و با آگاهی لازم شروع به تمرین کردند بپردازند همچنین تغذیه مناسب نیز بسیار تاثیر گذار می باشد در جهت رشد و تکامل این رشته مجموعه اشرافیت با تولید یک محصول داخلی و کاملا به نام یا همون جلوبازو آرنولدی توانسته کمک بزرگ در این راستا انجام دهند . شما با استفاده از این محصول می توانید حرکات جلو بازو را کاملا استاندارد و اصولی انجام دهید .

انواع مدل های آرم بلاستر

مجموعه شرافیت تمام تلاش خود را کرده است محصولی به نام آرم بلاستر تحولی در عرصه بدنسازی و زیبایی اندام داشته باشند زیرا ورزشکارانی که میخواهند بدنسازی را به صورت حرفه ای انجام دهند باید تمام حرکات و تمرینات بدنسازی را به صورت کاملا اصولی و استاندارد پیش ببرند تا راندمان تمرین به صددرصد نزدیک شود و همین دلیل این محصول می تواند بسیار کمک کننده باشد و یکی از نقاط قوت این محصول این است که با توجه به فیزیک بدن قابل تغییر است و همچنین دارای سایز بندی های متفاوتی می باشد که ورزشکاران می توانند از آن به راحتی استفاده کنند .

نکات مهم هنگام خرید آرم بلاستر

مهم ترین نکته هنگام خرید آرم بلاستر، آلیاژ و سبکی آن است. آرم بلاستر شرافیت با وزن حدود ۴۰۰ گرم با آلیاژ آلومینیوم سبکترین آرم بلاستر موجود در بازار است.نکته بعدی در خرید، توجه به کیفیت خم های آرم بلاستر است چراکه اگر این خم ها به درستی اجرا نشده باشند باعث خراشیدن و آسیب به پشت بازوها میگردد. خم های آرم بلاستر شرافیت همگی با دستگاه های پیشرفته آلمانی انجام میشوند.

اگر به دنبال خرید آرم بلاستر حرفه ای هستید حتما دقت کنید که در اتصالات آن پیچ و مهره بکار نرفته باشد چراکه این اتصالات باعث آسیب شده و بعد از مرور زمان کیفیت خود را از دست میدهند.بند قابل تنظیم ارتفاع نکته دیگری است که باید به آن دقت شود تا حین تمرین آرم بلاستر رو به بالا یا پایین زاویه نداشته باشد و کاملا موازی بدن بایستد. .

خرید آرم بلاستر با قیمت مناسب

در پاراگراف های بالا توضیحاتی در مورد محصولی به نام آرم بلاستر خدمت شما عزیزان گفته شد ، و با کارایی این محصول بسیار آشنا شدید و فهمیدید که می توان به کمک این ابزار حرکات بدنسازی را کاملا اصولی و استاندارد انجام داد و اینکه یکی از مزایای استفاده از این محصول این است که هیچ گونه آسیبی به عضله ها وارد نمی شود و تمام نیرو متمرکز می شود بر عضله مورد نظر که بسیار راندمان تمرین بالاتر می رود و شما می توانید در وبسایت شرافیت انواع آرم بلاستر را مشاهده کنید و سپس آن را به صورت آنلاین خریداری کنید .

کیفیت رقابتی پوشاک ایرانی

متناسب با سایز اندام شما

لوازم بدنسازی استاندارد

قیمت مناسب در حد کیفیت

مشخصات و جنس آرم بلاستر شرافیت

همان طور که می دانید آرم بلاستر وسیله ای است که ورزشکارانی که در رشته بدنسازی فعالیت می کنند می توانند از آن استفاده کنند و فرقی نمی کند که ورزشکار در سطح مبتدی باشد و یا حرفه ای هر دو می توانند از این وسیله استفاده کنند زیرا این محصول باعث می شود که حرکات جلو بازو به صورت کامل و استاندارد انجام شود و جنس آن از فلزی بسیار مقاوم و با کیفیت می باشد که توسط یک کش به گردن می افتد و به راحتی می توان از آن استفاده نمود که سایز آن قابل تغییر می باشد و برای هر ورزشکاری قابل استفاده است .

تضمین کیفیت محصول

بازگشت کالا تا 7 روز بدون قید و شرط

ارسال رایگان به سراسر کشور

خبرنامه شرافیت

[ از اخبار و محصولات جدید ما با خبر خواهید شد ]