تا بحال شنیده اید زنی هر سه وعده ی غذایی را بخورد و همزمان وزن هم کم کند؟

لباس ورزشی زنانه شرافیت

برای آن که از پوشیدن لباس‌ ورزشی زنانه شرافیت لذت ببرید، تنها ورزش کردن به طور مستمر کفایت نمی‌کند، بلکه باید وعده‌های غذایی هم کنترل شوند. قصد نداریم در این مقاله هزاران دلیل بیاوریم که رژیم این چنینی و آن چنانی بگیرید، بلکه بالعکس می‌خواهیم موفقیت کسانی را برایتان شرح دهیم که با خوردن هر سه وعده غذایی، به وزن دلخواه و اندام ایده‌آل خود رسیده‌اند.

زود قضاوت نکنید! قرار نیست بگوییم هر آن چه که دلتان می‌خواهد بخورید و اصلاً داشتن برنامه غذایی برایتان بی‌معنا باشد، بلکه قرار است راهکارهایی اصولی و تجربه شده را پیشنهاد کنیم که کمک می‌کند هر چه سریع‌تر به وزن ایده‌آل خود برسید.

لباس ورزشی زنانه شرافیت مناسب شمایی است که به دنبال اندامی سالم و زیبا هستید

بانوان در مقایسه با آقایان نسبت به این که لباس‌ها چگونه در تنشان نشان داده می‌شود، حساس‌تراند. از این جهت بسیاری از آن‌ها تصمیم می‌گیرند، ورزش را به طور جدی دنبال کنند و وعده‌هایی غذایی خود را محدودتر کنند. ورزش کردن به جای خود، تأثیرات بسیار مثبتی را به دنبال خواهد داشت، اما باید بدانید که طبق تجربیات افراد و تحقیقات انجام شده، حذف کردن وعده‌ی غذایی در روز اصلاً به صلاحتان نخواهد بود.

تصویری که مشاهده می‌کنید، بانویی است که یکی از لباس ورزشی زنانه شرافیت را به تن دارد. مطمئناً هر فردی دوست دارد که همانند این بانو، اندام ایده‌آلی داشته باشد. بدون شک ورزش کردن در برنامه زندگی این فرد، تأثیر مستقیمی در وزن مناسب او داشته است، اما جالب است بدانید که هر سه وعده غذایی را مصرف کرده و در نهایت هم به نتایج دلخواه خود رسیده است.

برای آن که این مسئله را با تأکید بیشتری بیان کنیم، بد نیست در ابتدا بدانید که حذف کردن هر کدام از وعده‌هایی غذایی در روز، می‌تواند چه عوارضی را به دنبال داشته باشد.

باید بدانید که حذف وعده غذایی، بدنتان را به مرور زمان با مشکلات زیر مواجه خواهد کرد:

زمانی که صحبت از ورزش می‌شود، باید جنبه‌های مختلفی را در نظر بگیریم. استفاده از لباس‌ها و لوازم بدنسازی مناسب از جمله مچبند بدنسازی  شرافیت و … اهمیت دارد و ما استفاده از آن‌ها را به شدت پیشنهاد می‌کنیم، اما اصل مهم‌ دیگر داشتن برنامه غذایی درست است.

مشکلاتی که حذف حتی یک وعده غذایی، می‌تواند به دنبال داشته باشند، عبارت است از:

 • کاهش قند خون که معمولاً در اثر حذف کردن وعده صبحانه اتفاق می‌افتد: نخوردن یک وعده غذایی، سطح قند خون بدن را کاهش داده و اثرات مختلفی را برای بدن به دنبال خواهد داشت.
 • حذف حتی یک وعده غذایی، معده را خالی نگه می‌دارد و همین در نهایت معده را دچار مشکلات جدی خواهد کرد: به عنوان مثال، می‌توان به آسیب دیدن دیواره و بافت معده و بیماری‌هایی همچون گاستریت، ریفلاکس، زخم معده و … اشاره کرد.
 • اگر به طور دائم وعده‌های غذایی خود را حذف کنید، به مرور زمان دچار ضعف و سوء تغذیه خواهید شد. سوخت و ساز بدنتان کاهش پیدا می‌کند، به نظرتان در چنین شرایطی اصلاً کاهش وزن امکان‌پذیر است؟ حتی اگر وزن هم کم کنید، مطمئن باشید که پس از مدتی نه تنها بدنتان ضعیف شده است، بلکه همه چیز مجدداً مثل حالت اول خواهد شد.

بهتر است این تفکر که صبحانه، ناهار یا شام را حذف کنید، کنار بگذارید. بیایید تمام تمرکزمان بر روی راه و روش همان بانوانی باشد که مانتو ورزشی را با اعتماد به نفس سفارش می‌دهند و اکنون در وزن و استایل دلخواه خود هستند.

 

 

شما هم می توانید با دنبال کردن راهکارهایی اصولی، هر سه وعده غذایی را بخورید و در عین حال وزن هم کم کنید

کامل، غنی و سالم وعده صبحانه‌تان را همانند یک ملکه حفظ کنید:

 • وعده صبحانه از آن جایی که سوخت و ساز شما را در سطح مناسب و بالایی قرار می‌دهد، می‌تواند به لاغری شما کمک کند. مصرف صبحانه، کمک می‌کند که در طول روز احساس گرسنگی کم‌تری داشته باشید. از ریزه‌خواری و پرخوری در طول روز جلوگیری کرده و در نهایت منجر به کاهش وزن شما خواهد شد.
 • نکته: دقت کنید که از مواد غذایی سالم و مفید استفاده کنید. تا حد ممکن از مصرف قند و شکن پرهیز کنید. نان‌های سبوس‌دار، میوه، سبزیجات و منابع پروتئینی کم چرب منابع غذایی بسیار عالی برای صبحانه هستند. بانوانی که شرافیت را برای خرید مانتو ورزشی زنانه و … انتخاب می‌کنند، مطمئناً تمامی این نکات را مد نظر خواهند داشت.

آن چه که باید در مورد وعده ناهار بدانید:

 • وعده ناهار را به عنوان یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین وعده‌های غذایی بدانید. با مصرف کامل این وعده، می‌توانید به راحتی تا شب خود را سیر نگه دارید.
 • توجه: بسیاری از افراد تصور می‌کنند که با حذف ناهار، به لاغری و کاهش وزن می‌رسند. به هیچ وجه راه درستی نیست، همان طور که گفتیم تنها سوخت و ساز بدن کم می‌شود و باید بدانید که هر کاهش وزنی در چنین شرایطی، موقتی خواهد بود.

وعده شام را به اندازه و صیح بخورید، اما به هیچ عنوان آن را حذف نکنید:

 • شاید در گذشته بسیاری حذف وعده شام را راه حل مناسبی برای کاهش وزن می‌دانستند، اما چیزی که مشخص است مورد تأیید نبودن و منسوخ شدن این روش با توجه به تحقیقات و تجربیات افراد است.
 • نکته: در وعده شام از مصرف کربوهیدرات‌های زیاد بپرهیزید و تلاش کنید شام خود را در ابتدای ساعات شب مصرف کنید.

به شما قول می‌دهیم که با رعایت تمامی این نکات، با تن کردن لباس‌ها و مانتو های ورزشی شرافیت با دوخت و طراحی منحصر به فردی که دارند، خواهید درخشید.

ترفندهایی که می توانید در هر سه وعده غذایی به کار ببرید و لاغر شوید

 • وعده‌های غذایی خود را در ظرف‌های کوچک سرور کنید.
 • اگر واقعاً گرسنه نیسند، از خوردن وعده‌های غذایی اضافی بپرهیزید.
 • بعد از هر وعده غذایی، بلافاصله مسواک بزنید.
 • بلافاصله پس از غذا، خود را مشغول صرف دسر نکنید.
 • در صورتی که هنوز غذای اصلی را روی میز ندارید، پیش غذا را شروع کنید.
 • غذایتان را در همان آشپزخانه و در بشقاب سرو کنید.
 • غذاهای شیرین و پرنمک را کنار بگذارید.
 • آهسته غذا خوردن را فراموش نکنید.

اگر از آن دسته بانوان ورزشکار حرفه‌ای هستید که از ریپ لیفت، مچبند بدنسازی و … استفاده می‌کنید، لازم است چند نکته مهم دیگر را در مصرف وعده‌های غذایی در نظر داشته باشید:

 • خوردن صبحانه کامل بدون شک برای شما ضروری است.
 • از وعده ناهار غافل نشوید. پروتئین، کربوهیدرات و چربی‌های سالم کاملاً مناسب وعده ناهار شماست.
 • قبل از تمرین و بعد از تمرین نیز، در صورت نیاز باید از منابع غذایی مثل پروتئین و … استفاده کنید.
 • وعده شام را داشته باشید. تنها دقت داشته باشید که از غذاهای سالم، باکیفیت و کم حجم استفاده کنید.

شرافیت هر آن چه که لازم دارید، از جمله مچبند بدنسازی شرافیت، ست ورزشی و را در اختیارتان گذاشته است؛ بنابراین دیگر بهانه ای برای فراموش کردن تمرینات ورزشی نخواهید داشت

همان طور که در ابتدای مقاله هم اشاره کردیم، ورزش کردن در لاغری شما، سهم بسیار زیادی دارد. در نتیجه در کنار تمام راهکارهایی که برای مصرف وعده‌های غذایی شرح دادیم، نباید ورزش کردن را کنار بگذارید. ورزش کردن به طور مستمر است که کاهش وزن شما را ثابت نگه می‌دارد و کمک می‌کند که اندام خود را اصولی و به دور از هر گونه آسیبی، به اندامی ایده‌آل تبدیل کنید.

در مجموعه شرافیت، تمامی وسایل و لباس‌های مناسب ورزش از جمله لباس و … در اختیار شماست. لازم به ذکر است که جنس محصولات از بهترین متریال‌ها بوده و طراحی آن‌ها نیز در کنار کیفیت بالای محصولات، شما را یکی از منحصر به فردترین‌ها خواهد کرد.

شرافیت برای ورزشکاران حرفه‌ای یا در سطح معمولی، همراهی همیشگی است. نگاه ما برای همیشه به کسانی خواهد بود که به زیبایی، خوش اندامی و خوش پوشی خود اهمیت می‌دهند.

اکنون شما هم می توانید بانویی باشید که هر سه وعده غذایی را مصرف می کند و  در نهایت به وزن ایده آل خود می رسد

با مطالعه این مقاله، اکنون دیگر همه چیز برایتان روشن شده است. دقت کنید به هیچ عنوان، وعده‌های غذایی خود را کم و زیاد نکنید. هر کدام را در زمان مناسب مصرف کنید و تنها از مصرف مواد غذایی ناسالم، چرب، شیرین و … بپرهیزید.

در کنار تمامی این‌ها با شرافیت همراه شوید. لوازم و لباس ورزشی زنانه شرافیت و هر آن چه که نیاز دارید را تهیه کنید و در مسیری لذت بخش برای رسیدن به اندام ایده‌آل خود، تمرینات اصولی و مداوم خود را شروع کنید.

تا بحال شنیده اید زنی هر سه وعده ی غذایی را بخورد و همزمان وزن هم کم کند؟

مقاله‌های پیشنهادی

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام . شرافیت همیشه پاسخگوی شماست .
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم