خرید لباس مخصوص باشگاه بدنسازی مردانه با قیمت مناسب

خرید لباس مخصوص باشگاه بدنسازی

اگر به تازگی می خواهید به باشگاه بدنسازی بروید و نمی دانید چی بپوشید؟ یا مدت هاست که تمرین می کنید و دنبال خرید لباس مخصوص باشگاه بدنسازی مردانه  و یا زنانه هستید، حتما این مقاله را تا انتها بخوانید تا بتوانید پوشش مناسب برای تمرینات را انتخاب کنید.

می توان با هر لباس و پوششی تمرینات بدنسازی را انجام داد اما به چه قیمت؟ به قیمت راحت نبودن با پوشش و درست انجام ندادن حرکات.

انتخاب اول : یک رکابی حرفه ای بدنسازی یا یک تیشرت ورزشی

در انتخاب پوشش بالاپوش مهمترین نکته راحتی و جنس لباس است. باید رکابی یا تیشرتی را بخرید که پارچه آن از الیاف طبیعی(پنبه) تولید شده باشد زیرا لباس هایی که با مواد پلاستیکی و نفتی تولید می شوند هم زود بو می گیرند و هم خود با توجه به جنس ساختشان بوی نامطبوع می دهند اما لباس هایی که از نخ پنبه تهیه شده اند هنگام تمرینات بدنسازی تعرق را جذب می کنند و شما در آنها احساس راحتی می کنید.

اگر قصد خرید لباس مخصوص باشگاه بدنسازی مردانه دارید، شما می توانید به صفحه محصولات بروید و طبق علاقه خودتان تیشرت یا رکابی دلخواه را بعد از بررسی خرید نمایید.

 

تی شرت ورزشی شرافیت

رکابی بدنسازی

 

 

انتخاب دوم : شلوارک یا شلوار اسلش

همانگونه که در بالا گفتیم، پس مهم ترین نکته در انتخاب لباس مناسب باشگاه بدنسازی لباسی است که علاوه بر راحتی عرق را جذب بکند. اگر به پوشیدن شلوارک علاقه دارید می توانید شلوارک بپوشید و گرنه می توانید از شلوار اسلش بعنوان جایگزین استفاده کنید. این دو محصول با توجه به جنس بافتشان که از نخ پنبه می باشد در هنگام تمرینات بدنسازی علاوه بر سبک و راحت بودن که احساس پر انرژی را به ورزشکار می دهد با جذب تعرق ناشی از تمرینات سنگین ورزشی خیال شما را از بو گرفتن بدن راحت می کند و بر خلاف شلوارک و یا شلوارهاییی که از مواد نفتی تولید می شوند هیچ بیماری پوستی و قارچی را بوجود نمی آورند.

خرید لباس مخصوص باشگاه بدنسازی مردانه

شلوارک ورزشی بدنسازی

اسلش ورزشی

 

 

انتخاب سوم: یک جفت کفش ورزشی مناسب بدنسازی

کفش مناسب برای تمرین در باشگاه بدنسازی و کار با وزنه، یکی از عوامل تاثیرگذار در چگونگی تمرین روز پا می باشد.
در حالیکه ورزشکاران را در محیط باشگاه با کفشهای مختلف از کفش فوتسال و کشتی و بسکتبال گرفته تا کفش های پیاده روی و رانینگ، رویت میکنیم. سعی کنید کفشی را خرید کنید که برای تمرینات بدنسازی تولید شده است.

انتخاب چهارم: یک کمربند بدنسازی حرفه ای

انتخاب یک کمربند حرفه ای برای انجام تمرینات در باشگاه بدنسازی بسیار مهم است زیرا هم اندامتان را به شکل هفتی و مناسب نشان می دهد و به شما انگیزه زیادی در ادامه تمرینات بدنسازی می دهد و هم به شما کمک می کند تا در انجام تمرینات سنگین به بدنتان فشار کمتری وارد بشود.

شرافیت بدین منظور دو نوع کمربند تولید کرده؛ یکی کمربند حرفه ای چرم گاومیش و دیگری کمربند حرفه ای چرم گاو. که هر دو از چرم گاو و گاومیش و فوم تهیه شده اند و با توجه به مرغوبیت جنس دارای قیمت مناسبی هستند. برای مشاهده مشخصات این کمربند ها و یا دیدن نظرات خریداران و مقایسه قیمت بر روی لینک های زیر کلیک کنید:

کمربند بدنسازی

خرید لباس مخصوص باشگاه بدنسازی مردانه و زنانه

کمربند بدنسازی حرفه ای چرم گاومیش

کمربند بدنسازی حرفه ای چرم گاو