در زمستان چه بپوشیم ؟

لباس زمستانی شرافیت

مقدمه ای درباره اینکه در زمستان چه بپوشیم؟

پوشیدن یک جامه عالی برای فصل سرما، آنقدر هم که به نظر می رسد خیلی هم آسان و ساده نیست. اما اگر چند نکته ساده را رعایت کنید من به شما قول میدهم ، هرگز از تغییر های لحظه ای جو در پاییز و زمستان اذیت نخواهید شد! با رعایت کردن نکته هایی که ما به شما پیشنهاد میدهیم بهترین شلوار اسلش ممکن را بخرید و بپوشید.

لباس زمستانی
در زمستان چه بپوشیم ؟

یادتان باشد پوشیدن یک لباس خیلی ضخیم گزینه مناسبی نیست!

حتما این را زیاد شنیده اید که ایران سرزمین چهارفصل است. این عبارت دقیقا وسط سیبل را نشانه گرفته است. بله! سرزمینی چهار فصلی که نه تنها در 1 روز مشخص سال امکان است در گیلان شاهد باران بهاری و خنک باشیم و در بوشهر شاهد هوای گرم و شرجی باشیم که در هر 2 مکان به یک اندازه لباسهایتان خیس آب شود، بلکه امکان دارد در فصل زمستان اتفاقی به کولر را در لحظه احتیاج پیدا کنید! پس بهتر است از به جای اینکه یک لباس زمستانی کلفت بپوشید که هیچ آپشنی برای شما قائل نیست، چند طبقه لباس با بافت کمی بپوشید تا در زمان هایی که احتیاج پیدا میکنید این قابلیت را داشته باشید که از حجم هوای گرمی که دست از سر شما برنمی دارید نیز کم کنید! اضافه بر این من از شما میخواهم تا به من اعتماد کنید و بیشتری را هم با این روش دریافت میکنید! این یک نکته کاربردی برای لباس زمستانی پوشیدن پلیور زمستانی است.

انواع شلوار شرافیت

برنامه روزانه پرتلاطم و پر از حرکت های بدنی!

فکر نمیکنم اگر شما در یک روز پرتلاطم و پر از حرکت های بدنی، تعداد زیادی شلوار اسلش بپوشید، از ایده گرم بودن لذت ببرید. اضافه بر اینکه اگر قرار است اکثر روز را هم در محیط بسته ای مثل محیط کار بگذرانید دیگر به هیچ وجه از پوشیدن لباسهای خیلی ضخیم خوشحال نخواهید شد. در عوض اگر شما میخواهید برای قدم زدن و تفریح و خرید بیرون بروید، به اندازه ای که میخواهید لباس بپوشید. توصیه شخصی من این است که دستها و پاهایتان را هم گرم کنید البته اگر دوست دارید شب آسوده بخوابید!

برای دیدن لباس های ورزشی مردانه شرافیت کلیک کنید.

لباس مردانه شرافیت

جوراب گرم بپوشید! پلیور زمستانی | لباس زمستانی | شلوار اسلش

چه حسی دارید اگر حین قدم زدن پایتان را حس نکنید ؟ یا وقتی که دارید کفش تان را در می‌آورید با یک دو پای بی حس شده و سرخ شده مواجه شوید؟ البته که پس از آنکه احساس از بین رفتن سوزش زیر لحاف احساس بی نظیری است البته امیدوارم این احساس را به قیمت یک روز طولانی تجربه نکنید. چقدر خوب است دو لنگه جوراب پشمی نازک خریداری کنید تا پاپوش هایتان آزار دهنده نشود. اگرچه شایسته است که در آخرین فصل سال کفشی خریداری کنید که اندازه بزرگتری داشته باشد تا چندان پاکردن جوراب کلفت شما را آزار ندهد. فکر می کنید با بدن گرم قدم زدن در برف چه لذتی به دنبال خواهد داشت. (البته اگر برف بیاید!)

پلیور زمستانی شرافیت

خیلی ساده، کت و یا کاپشن مناسب بخرید!

اجازه بدید به شما بگویم حتی اگر یک کمد پر از گرم ترین داشته باشید و گوناگونی ژاکت هایتان بسیار زیاد بشود اما یک ژاکت بدرد بخور نداشته باشید حقیقتا شما هیچ پلیور زمستانی به درد بخوری ندارید! بهترین  ها در مورد خرید پلیور زمستانی این است ، با به یاد آوردن این مطلب که شما یک پلیور زمستانی تقریبا گران میخرید بهترین کار این است که ریسک خرید را بدون هیچ دقتی را قبول کنید. البته اگر شما یک خرید عالی و بدرد بخور داشته باشید شاید تا سالیان سال به خریدن دوباره آن احساس نیاز نکنید. شما در شکل 1 نوعی شلوار اسلش را مشاهده می کنید.

ست هودی و شلوار شرافیت

نکاتی درباره بهترین لباس زمستانی موجود در بازار

  • اگر می خواهید که در ماه های سال از کتی که دارای آستر باشد استفاده کنید، در زمان خرید به یک نکته دقت کنید. آن نکته هم این است که در فاصله ی بین آستر و کت از پشم یا پنبه و یا دیگر پوشش هایی که استفاده میشود، قرار داده شده باشد. دلیل آن هم این است که با این کار کت میتواند گرمای بیشتری را به بدن شما هدیه دهد.
  •  اگر کت آستر داری که شما خریداری کرده اید در راهنمایش به دستورات بسیار زیادی اشاره شده است از خرید آن صرف نظر کنید. زیرا بهترین برای فصل سرما کتی است که در همه حال کنار شما باشد. به این فکر کنید در محل کارتان به شما بگویند که آین کت را در مکان بلندی آویخته نکنید.اینگونه میخواهید چه رفتاری با کت تان داشته باشید
  • جیب(جیب هاب بزرگ و گرم)، دکمه، محل دوخت، زیپ، تمام آنها را بررسی کنید. هر نوع محل نفوذی در زمانی که باد میوزد شما را کلافه می کند
  • زیپ، دکمه، درز، جیب (جیب های بزرگ و گرم)، همه را چک کنید. هر جایی که درزی داشته باشد و از آن باد بیاید شما را عصبی خواهد کرد.
  • اگر کتی که شما انتخاب میکنید کلاه هم دارید امتیاز بزرگی به آن بدهید کمی پایین تر دلیل آن را میفهمید.

لباس ورزشی شرافیت

کلاه، یک راه ساده برای فرار از سردرد یا سرماخوردگی

اکثر تایم ها اکثر ما از گوشهایمان سرما می­خوریم.  این حس را نداشته اید که باد داخل گوش‌تان وارد می شود و یک سرسنگینی خاص با اطرافتان پیدا کنید انگار که از دست تمام کسانی که نزدیک شما هستند عصبانی هستید؟ خب راه حل ش اینه که که در آخرین فصل سال کلاه روی سر خودتان بزارید. بسیاری از انسانا وقتی که گوش‌شان یا پیشانی‌شان گرم میشود و دیگر بد اخلاق هم نیستند.

آخرین و بهترین توصیه: خشک بمانید.

برای زمستان پوشیدن لباس زمستانی تنها موارد فوق کافی نیستند. برای درک کردن این نکته تنها برای شما 1 مثال کاربردی میزنم! با مو های خیس روبروی باد سرد کولر بنشینید. فکر میکنم به اندازه ای که لازم است قانع شده اید که در روزهایی که باران میبارد از 1 چتر استفاده کنید و اگر هم خیس آب شدید با تمام سرعت خودتان را به بخاری برسانید.

در زمستان چه بپوشیم ؟

مقاله‌های پیشنهادی

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام . شرافیت همیشه پاسخگوی شماست .
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم