هودی چیست؟

هودی چیست؟ 

هودی یکی از راحت ترین لباس هایی است که می توانید انتخاب بکنید و علاوه بر اینکه در خانه می توانید آن را بپوشید در بیرون از خانه هم می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. این لباس که بسیار راحت و گرم می باشد گزینه بسیار مناسبی برای فصول سرما است که می توانید از آن استفاده بکنید.

آیا هودی همان سویشرت است یا با هم فرق دارند؟

هودی را می توان نوعی سویشرت یا گرمکن به شمار آورد که کلاه دار است. از هودی می توان در استایل های ورزشی روزمره استفاده کرد که اگر با یک شلوار گرم کن باشد که چه بهتر است.
هودی لباسی گرم و بسیار سبک می باشد چون جنس آن از پنبه می باشد و دور مچ ها و بند کمر آن به حفظ هر چه بیشتر گرما در آن کمک می کند.
نکته دیگر کاربرد کلاه آن می باشد که در هر موقع هوا سرد باشد یا باران ببارد با استفاده از آن سر شما را گرم می کند. همچنین هودی ها جیب های بزرگی دارند که می توانید برای گرم کردن دست های خود و یا نگهداری وسیله استفاده بکنید.

انواع هودی مردانه

هودی ها با توجه به مدل و کاربردشان دارای انواعی می باشند که آنها را برای شما شرح می دهیم:

پلیور هودی

این نوع هودی را باید از سر بپوشید زیرا جلوی آن بسته است. درواقع پلیور هودی بدون زیپ می باشد و کلاه آن مجهز به بندهایی است که به وسیله آن می توان تنگی یا گشادی کلاه را تنظیم نمود.
هودی زیپ دار
هودی زیپ دار همانگونه که از نامش پیداست دارای زیپ است که این زیپ در وسط آن قرار دارد. پس اگر میخواهید چند لایه لباس روی هم بپوشید این نمونه می تواند گزینه مناسبی باشد.

هودی با زیپ نیمه

این نوع هودی دارای زیپی است که از کلاه شروع می شود و تا بالای شکم امتداد پیدا می کند. بدین ترتیب که می توانید آن را باز کرده و از سر درآورید و بعد دوباره بپوشید. گرچه هودی نیمه زیپ زیاد رایج نیست اما با توجه به سلیقه های مختلف می تواند برای برخی افراد گزینه خوبی باشد.

هودی چیست

هودی مردانه شرافیت

هودی چیست؟

مقاله‌های پیشنهادی

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام . شرافیت همیشه پاسخگوی شماست .
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم