خرید لباس مخصوص باشگاه بدنسازی مردانه با قیمت مناسب

لباس مخصوص بدنسازی چیست؟

شما برای ورزش بدنسازی لباس مخصوص بدنسازی میخرید؟ یا لوازم بدنسازی خاص استفاده میکنید ؟ اگر به تازگی می خواهید به باشگاه بدنسازی بروید و نمی دانید چی بپوشید؟ یا مدت هاست که تمرین می کنید و دنبال خرید لباس مخصوص بدنسازی مردانه  و یا زنانه هستید، حتما این مقاله را تا انتها بخوانید تا بتوانید لباس ورزشی مناسب برای تمرینات را انتخاب کنید.

می توان با هر لباس و پوششی تمرینات بدنسازی را انجام داد اما به چه قیمت؟ به قیمت راحت نبودن با لباس و درست انجام ندادن حرکات.

انتخاب اول : یک رکابی حرفه ای بدنسازی یا یک تیشرت ورزشی

در انتخاب لباس ورزشی بالاپوش مهمترین نکته راحتی و جنس لباس است. باید رکابی ورزشی  یا تیشرتی را بخرید که پارچه آن از الیاف طبیعی(پنبه) تولید شده باشد زیرا لباس هایی که با مواد پلاستیکی و نفتی تولید می شوند هم زود بو می گیرند و هم خود با توجه به جنس ساختشان بوی نامطبوع می دهند اما لباس هایی که از نخ پنبه تهیه شده اند هنگام تمرینات بدنسازی تعرق را جذب می کنند و شما در آنها احساس راحتی می کنید.

اگر قصد خرید لباس مخصوص بدنسازی مردانه دارید، شما می توانید به صفحه ی فروشگاه شرافیت بروید و طبق علاقه خودتان تیشرت یا رکابی دلخواه را بعد از بررسی خرید نمایید.

لباس ورزشی مردانه شرافیت
رکابی بدنسازی شرافیت
شلوارک رانر
شلوارک رانر

انتخاب دوم : شلوارک ورزشی  یا شلوار اسلش

همانگونه که در بالا گفتیم، پس مهم ترین نکته در خرید لباس مخصوص بدنسازی لباسی است که علاوه بر راحتی عرق را جذب بکند. اگر به پوشیدن شلوارک علاقه دارید می توانید شلوارک بپوشید و گرنه می توانید از شلوار اسلش بعنوان جایگزین استفاده کنید. این دو محصول با توجه به جنس بافتشان که از نخ پنبه می باشد در هنگام تمرینات بدنسازی علاوه بر سبک و راحت بودن که احساس پر انرژی را به ورزشکار می دهد با جذب تعرق ناشی از تمرینات سنگین ورزشی خیال شما را از بو گرفتن بدن راحت می کند و بر خلاف شلوارک و یا شلوارهاییی که از مواد نفتی تولید می شوند هیچ بیماری پوستی و قارچی را بوجود نمی آورند.

لباس ورزشی مردانه شرافیت

 

خرید لباس مخصوص بدنسازی

شلوارک مخصوص ورزش شرافیت

انتخاب سوم: یک جفت کفش ورزشی مناسب بدنسازی

کفش مناسب برای تمرین در باشگاه بدنسازی و کار با وزنه، یکی از عوامل تاثیرگذار در چگونگی تمرین روز پا می باشد.
در حالیکه ورزشکاران را در محیط باشگاه با کفشهای مختلف از کفش فوتسال و کشتی و بسکتبال گرفته تا کفش های پیاده روی و رانینگ، رویت میکنیم. سعی کنید کفشی را خرید کنید که برای تمرینات بدنسازی تولید شده است.

لباس مخصوص بدنسازی
لباس مناسب و مخصوص بدنسازی بپوشید

 

انتخاب چهارم: یک کمربند بدنسازی حرفه ای

انتخاب یک کمربند حرفه ای برای انجام تمرینات در باشگاه بدنسازی بسیار مهم است زیرا هم اندامتان را به شکل هفتی و مناسب نشان می دهد و به شما انگیزه زیادی در ادامه تمرینات بدنسازی می دهد و هم به شما کمک می کند تا در انجام تمرینات سنگین به بدنتان فشار کمتری وارد بشود.

شرافیت بدین منظور دو نوع کمربند تولید کرده؛ یکی کمربند حرفه ای چرم گاومیش و دیگری کمربند حرفه ای چرم گاو. که هر دو از چرم گاو و گاومیش و فوم تهیه شده اند و با توجه به مرغوبیت جنس دارای قیمت مناسبی هستند. برای مشاهده مشخصات این کمربند ها و یا دیدن نظرات خریداران و مقایسه قیمت بر روی لینک های زیر کلیک کنید:

 

خرید لباس مخصوص بدنسازی مردانه و زنانه

کمربند بدنسازی حرفه ای چرم گاومیش

کمربند بدنسازی چرم
لوازم چرمی لباس ورزشی و لوازم بدنسازی شرافیت
کمربند چرم گاومیش شرافیت
با کمربند مخصوص بدنسازی شرافیت مطمین ورزش کنید

کمربند بدنسازی حرفه ای چرم گاو

مچ بند طبی بدنسازی

ریپ لیفت یا مچ بند طبی بدنسازی  از مدل آمریکایی همین محصول توسط شرکت شرافیت بومی سازی شده که حاصل ترکیب دو محصول قدیمی تر یعنی بند لیفت و مچ بند است. پس می توان در حرکات تمرینی بدنسازی از آن هم بعنوان بند لیفت و هم مچ بند استفاده نمود که این کار موجب جلوگیری از کشیدگی مفصل و آسیب دیدن مچ ها می شود ؛ بدین صورت که هنگام استفاده از ریپ لیفت، کشش از روی مفصل مچ دست ها برداشته می شود و به کل دست ها انتقال می یابد که این کار موجب تمرکز بر روی عضله هدف شده و بازدهی تمرین را تا میزان قابل توجهی افزایش می ده

• جلوگیری از کشش مفصل مچ هنگام لیفت
• جلوگیری از پینه زدن کف دست هنگام اصطحلاک با میله ها (یعنی نقش دست کش را ایفا می کند).
• تمرکز را بر روی عضله هدف بیشتر می کند.
• تا ۳۰ درصد کاهش قیمت نسبت به نمونه چرمی (چرم لفت)
• کاربرد بسیار زیاد در تمرینات بدنسازی
و در انتها کلیه کسانی که حتی یک بار از ریپ لیفت شرافیت  یا چرم لیفت شرافیت در تمرینات بدنسازی استفاده کرده اند، بر این باورند که بدون استفاده از آن نمیتوانند به تمرینات خود ادامه دهند.
چرم لیفت شرافیت

برای خرید لباس ورزشی و لباس بدنسازی بانوان و آقایان به www.sherafit.com  مراجعه کنید.

خرید لباس مخصوص باشگاه بدنسازی مردانه با قیمت مناسب

مقاله‌های پیشنهادی

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام . شرافیت همیشه پاسخگوی شماست .
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم