انواع تیشرت مردانه

تیشرت‌ها از لباس‌های مدرنی به شمار می‌ردون که عضوی جدا نشدنی از لباس‌های مردانه به شمار می‌روند. صنعت مد همیشه به دنبال تولید انواع تیشرت مردانه می‌باشد و در این راستا سبک‌های مختلفی را به بازار ارائه نموده است. رنگ و پارچه‌های مختلفی برای تولید انواع متنوعی از تیشرت‌ها وجود دارد که سلیقه تولیدکننده را به رخ می‌کشد. تیشرت را اغلب در فصل تابستان می‌توان استفاده نمود و به عنوان یکی از لباس‌های شکیل برای مردان جوان بیشتر به کار می‌رود.

انواع مختلفی از این محصول تولید شده است که هر کدام از آنها مطابق با سلیقه آقایان است.

 انواع تیشرت مردانه شرافیت یکی از بهترین برند‌هایی می‌باشد که در کشور تولید می‌شود و بهترین کیفیت را دارا می‌باشد. این تولیدی می‌تواند انواع مدل‌های تیشرت مردانه شرافیت را تولید نموده و برای مشتریان خود در بازار ارائه کند. بسیاری از نمونه لباس‌هایی که در این تولیدی دوخته می‌شود مشتری‌پسند بوده و مردم این محصولات را به خوبی می‌پسندند. از جمله این موارد می‌توانیم به لباس ورزشی مردانه و لباس ورزشی زنانه،  اسلش مردانه شرافیت، تیشرت مردانه شرافیت، لگ زنانه شرافیت، هودی مردانه شرافیت، ژیله مردانه شرافیت، لوازم ورزشی شرافیت و… اشاره کنیم که در این مجموعه تولید و پخش می‌شوند و علاوه بر تیشرت می‌توان این محصولات را نیز تهیه نمود.

 

تیشرت train شرافیت

 

 مواردی که در انواع تیشرت مردانه اهمیت دارد

در تولید تیشرت مردانه شرافیت به موارد خیلی مهمی توجه شده است و مشتریان زیادی به جهت کیفیت کار و توجه ریزبینانه به نوع تولید انواع تیشرت برای خرید به این مراکز مراجعه می‌کنند. این موارد را می‌توانیم در چندین مورد بیان کنیم که در ادامه می‌توانید با ما همراه باشید.

  • اولین نکته‌ای که اهمیت خیلی زیادی دارد جنس این محصول است به این صورت که برای تولید آن از جنس پنبه یا کتان استفاده می‌کنند. تیشرت‌هایی که از جنس پلی استر هستند کیفیت مناسبی ندارند. اما الیاف مصنوعی در نفس کشیدن پوست نقش پررنگی دارد. این جنس‌ها قابل شستشو هستند و لکه‌ای که بر روی آن وجود دارد راحت تمیز می‌شود و از این منظر قابل اهمیت است.
  • به نرمی و لطافت این نوع تیشرت مردانه شرافیت نیز می‌توان دقت کرد. این محصول در عین حال که نرم است در تن بسیار راحت نیز است. به این نکته نیز دقت داشته باشید که اگر این محصول آب می‌رود نباید آن را تهیه نمود. هودی مرادنه شرافیت نیز مانند تیشرت‌هایی که تولید کرده‌اند بهترین نوع الیاف را دارد.
  • در تیشرت سایز نیز اهمیت خیلی بالایی دارد. برخی از مدل‌ها را باید گشاد خرید، زیرا مدل دوخت و پوشیدن آنها به این صورت است اما برخی از آنها باید تنگ و چسبان باشند تا استایل خوبی داشته باشید. البته باید سیستم بدنی افراد نیز در نظر گرفته شود کسانی که چاق هستند سعی می‌کنند تیشرت‌های جمع و جوری را بپوشند تا بهتر به نظر بیایند.
  • مدل‌های روز نیز اهمیت خیلی زیادی دارد، زیرا اغلب جوانان دوست دارند مدلی را بپوشند که از مدهای روز در تولید آن پیروی شده است یا اینکه این نوع از تیشرت‌ها به این صورت هستند که طرح‌های مختلفی از حروف، اسم و یا عکسی از فرد مشخص شده‌ای بر روی آن قرار دارد که مورد‌پسند قشر خاصی از مردم است.
  • فیت‌بدنی نیز اهمیت خیلی زیادی دارد که در تولید انواع تیشرت مردانه شرافیت به این موضوع توجه شده است که چاقی و بلندی و لاغری همه افراد مدنظر بوده و هر فردی با هر فیت‌بدنی بتواند یک نمونه مناسبی از آن را برای خود انتخاب کند. حتی در تولید لباس ورزشی مردانه و لباس ورزشی زنانه، اسلش مردانه شرافیت، تیشرت مردانه شرافیت، لگ زنانه شرافیت، هودی مردانه شرافیت، ژیله مردانه شرافیت نیز به این مورد بسیار توجه شده است.
  • بهترین نوع تیشرت با دوختی عالی همراه است به این صورت که اگر دور یقه، آستین و جیبی که دارد را در نظر بگیرید خواهید دید که این تیشرت‌ها دارای دوختی کامل هستند و میزان برش کمتری دارند. در این صورت کیفیت خیلی بهتری خواهند داشت.

 یقه های مختلف تیشرت های مردانه

یکی از اصلی‌ترین مواردی که در مدل و طرح تیشرت مردانه شرافیت اثر مستقیمی دارد دوخت یقه می‌باشد که سلایق مختلفی را دربر می‌گیرد. مدلی که بیشترین تولیدات را به خود اختصاص داده است یقه‌گرد است. این تیشرت برای همه سنین مناسب می‌باشد و افراد مسنی که به دنبال یک نمونه مناسب هستند می‌توانند از مدل‌ یقه‌گرد خریداری کنند. همچنین آقایانی که دارای صورتی لاغر و کشیده هستند و سر‌شانه‌های افتاده‌ای دارند بهتر است این نوع تیشرت را بپوشند.

 یقه‌های گرد معمولا به گردن چسبیده‌اند و نمونه‌‌ای دیگر از آن نیز چند سانت از گردن فاصله دارد. یکی از نمونه‌های شیک امروزی تیشرت یقه‌دار است که از لباس‌های چسبان به شمار می‌رود .همراه با این تیشرت نمی‌توان کت پوشید یا اینکه در زیر آن نباید لباس دیگری پوشید و برای آقایان جوان گزینه‌ای مناسب خواهد بود. معمولا این مدل از تیشرت‌ها باید کوتاه باشند تا زیبایی خود را نشان بدهند.

 از پوشیدن تیشرت‌های بلند و گشاد پرهیز کنید. تیشرت‌های یقه‌هفت برای افرادی که دارای صورتی گرد هستند مناسب بوده و زیبایی چهره آنها را بیشتر به رخ می‌کشد. این مدل برای افرادی که صورتی کشیده دارند نامناسب است.

تیشرت هنلی یکی از مواردی است که ریشه در طرز لباس پوشیدن شکارچیان انگلیسی دارد که برای کسانی که استایل رسمی را نمی‌پسندند بهترین خواهد بود.

نحوه ی شست و شوی تیشرت مردانه

یکی از عوامل خیلی مهمی که بر روی کیفیت انواع لباس تاثیر‌گذار است نحوه شستن آن است که می‌تواند بر روی عمر آن بیفزاید یا آن را زودتر خراب کند. برای این منظور ما می‌توانیم بهترین روش شستن این نوع تیشرت‌ها را بیان کنیم. البته خانم‌های خوش‌سلیقه بهتر می‌دانند که برای شستن این لباس باید به چه عواملی دقت کنند.

در هنگام شستشو اول از همه به جنس پارچه دقت کنید، آیا این پارچه رنگ روی دارد، آیا با شستن زیادی رنگ آن عوض نمی‌شود، برای این منظور می‌توانید آن را با آب خالی و صابون بشویید تا به خوبی متوجه این موضوع شوید. در صورتی که رنگ آن خراب نشد می‌توانید آن را با پودر ماشین لباسشویی و دستی نیز شستشو دهید. ولی از شستن آن با آب خیلی داغ پرهیز کنید، زیرا ممکن است پارچه دچار چروک شود که بر اثر اتو نیز از بین نمی‌رود.

در موقع شستن به رنگ آن دقت کنید، اگر سفید است با مایع سفیدشو، اگر رنگی است با مایع رنگین‌شوی و اگر مشکی است با مایع مشکین‌شوی آن را بشویید تا به آن آسیبی وارد نشود. البته به یاد داشته باشید که به قدرت مایع یا پودر خود نیز دقت کنید، در صورتی که بسیار قوی باشد ممکن است بر روی کیفیت این لباس اثر بدی بگذارد . اگر آن را با ماشین لباسشویی می‌شویید لباس را بعد از شستن که هنوز کمی نمناک است اتو بزنید تا بهتر اتو بخورد و زیبایی بیشتری داشته باشد.

با کمی دقت و توجه می‌توان عمر این محصول را چندین برابر کرد.

 

خرید اینترنتی انواع تیشرت مردانه

همانطور که در بخش‌های پیشین اشاره کردیم شرافیت ارائه‌دهنده انواع لباس‌ها از جمله لباس ورزشی مردانه و لباس ورزشی زنانه، اسلش مردانه شرافیت، تیشرت مردانه شرافیت، لگ زنانه شرافیت، هودی مردانه شرافیت، ژیله مردانه شرافیت است و حتی برخی از لوازم ورزشی شرافیت را نیز به فروش می رساند. بهترین راه برای خرید این نوع از محصولات، خرید اینترنتی می‌باشد.

در این نوع خرید، محصولات از تولید به مصرف به دست مشتری می‌رسد و همه افراد می‌توانند آن را با قیمت کمتری از دیگر مراکز خریداری کنند. کسانی که قصد خرید دارند می‌توانند اول این کالا را به صورت کلی در سایت فروشگاهی آنلاین ببینند و بعد مدل مناسبی را برای خود سفارش دهند.

در این روزهای کرونایی بهترین راه برای تهیه این کالا، خرید اینترنتی می‌باشد که در کیفیتی اعلا و تضمین‌شده می‌توان آن را درب منزل تحویل گرفت. فروشگاه، بوتیک و پاساژهای لباس می‌توانند برای خریدهای عمده خود از این روش استفاده کنند تا از تخفیف‌های عالی‌ای که دارد بهره مند شوند. مدل‌های به روز و شیکی که مناسب هر جوان ایرانی است و بهترین کیفیت را دارا می‌باشد.

انواع تیشرت مردانه

مقاله‌های پیشنهادی

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام . شرافیت همیشه پاسخگوی شماست .
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم