حراج زمستانه در لباس های برند

ما هم اکنون در قرن 21 زندگی میکنیم. این به معنا است که تکنولوژی بسیار قدرتمند شده و اطلاعات با سرعت نور جابحا می شود. در این قرن مردم سخت تلاش میکنند تا منابع درآمد چند میلیونی برای خودشان ایجاد کنند. در اختیار داشتن و استفاده از برند های معتبر تبدیل به یک نماد برای با کلاس بودن شده است. متاسفانه در کشور ما این مسئله، وجود دارد. کسانی که از شرکت های لوکس خرید میکنند در موقعیت اجتماعی از لحاط فرهنگی جای داده میشوند. به دلیل اینکه قیمت این محصول ها بسیار زیاد است. شخصی که از آنها استفاده میکند باید ثروت بسیار زیادی داشته باشد.

حراج زمستانی شرافیت

 

لباس ورزشی زنانه شرافیت را با بهترین قیمت میتوانید از شرافیت تهیه کنید

 

در ادامه انواع این برند ها را به شما معرفی میکنیم:

1.      برند گوچی (Gucci)

این برند توسط Gucci در دهه 1920 در کشور چکمه تاسیس شد. پدر سراسر دنیا این برند را برای کالاهای چرمی با کیفیت عالی و با سبک ایتالیایی می شناسند. برخی از کارشناسان این برند را به عنوان بهترین برند تجاری ایتالیا میشناشند. این برند را به عنوان بهترین برند تجاری ایتالیایی میشناسند. در نموداری که Interbrand ایجاد کرده است (که در آن 100 تا از بهترین برند های جهان را لیست کرده است) نام این برند به چشم می خورد.

2.      برند لباس زنانه هرمس  (Hermès)

شرکت فرانسوی هرمس تولید کننده کالاهای لوکس است. این شرکت در سال 1837 متولد شد. این شرکت در حوزه تولید و توزیع لوازم چرمی و عطر های با کیفیت کار میکند. این شرکت در سال 1873 توسط تیری هرمس تاسیس شده است. لوگو هم اکنون این شرکت از دوک، کالسکه و اسب تشکیل شده است. این لوگو از سال 1950 به بعد توسط این شرکت استفاده شده است. دفتر اصلی این شرکت در شهر پاریس می باشد.

1.      برند لوییس ویتون (Louis Vuitton)

کسانی سبک این برند را دوست دارند که معنای سبک و خودنمایی را می دانند. این شرکت عینک های آفتابی و کالاهای چرم را تولید میکند. این شرکت محصولات خود را به بالاترین قیمت در این صنعت به فروش می رساند. درآمد حدودی این شرکت 2 میلیارد است.

لباس ورزشی مردانه شرافیت را با بهترین قیمت میتوانید از شرافیت تهیه کنید
ژیله یا جلیغه
ژیله یا جیلغه ی مردانه شرافیت

برند فندی (Fendi)

فندی یکی از بزرگترین برند های دنیا است که در ایتالیا به وجود آمده است. این برند در سال 1925 توسط براداران فندی تاسیس شده است. فندی از نظر قدیمی بودن در این لیست دومین است. مکان این شرکت در رم، ایتالیا است.. برادران فندی کار خود را با یک فروشگاه پوست و چرم شروع کردند هم اکنون شعبه های این شرکت در سراسر دنیا وجود دارد. قسمت بسیار زیادی از این برند متعلق به لوئیس ویتون است.

درست مثل بسیاری از شرکت های دیگر، فندی هم کفش، پوشاک، اکسسوری، ساعت، محصولات چرمی را تولید میکند. این برند در سراسر دنیا بیشتر از دویست فروشگاه دارد و سود آن سالیانه به یک میلیارد می رسد.

 

  1.     برند شنل (Chanel)

این برند معروف با آیکن مخصوص خود شناخته میشود. Chanel هم مانند تمام شرکت های دیگر کالا های لوکس مانند عطر، لباس ورزشی و بسیاری از چیز های دیگر می باشد. یکی از معروفترین برند ها در دنیا این برند است.

لوازم بدنسازی شرافیت را با بهترین قیمت میتوانید از شرافیت تهیه کنید
لوازم بدنسازی شرافیت
مچ بند مخصوص بدنسازی شرافیت
  1.   برند زارا (Zara)

زارا یکی از بزرگترین برند ها در زمینه پوشاک و زیورآلات می باشد. این برند کار خود را از شهر ارتشیو در گالیسا شروع کرد. این برند فرمانده تمام برند ها در مجموعه های زنجیره ای Inditex می باشد این کمپانی یکی از بزرگترین شرکت ها در زمینه نساجی و طراحی اسپانیایی و همچنین برند ترین مجموعه مد در جهان است. به غیر برند قدرتمند زارا، صاحب برند های دیگری مثل ماسیمو دوتی، پول اند بر و برشکا نیز می باشد.

این شرکت در سال 1975 بوسیله روزالیا مرا گوینتیا و آمانسیو اورتگا شروع به فعالیت کرد. این شرکت ادعای معروفی دارد و آن هم این است که تولید و توسعه و روانه بازار کردن یک محصول جدید تنها به دو هفته زمان نیاز دارد.

1.      برند باربری (Burberry)

باربری یکی از مشهورترین برند های ایتالیا می باشد. این برند تمام کالاهای لوکس از جمله عطر و لباس تا زیورآلات را تولید میکند. محصولات این برند الگوی مشخصی دارند که بوسیله خانه مد در همه جا کپی شده است. این شرکت سالیانه یک میلیارد دلار درآمد دارد.

حراج زمستانه شرافیت  را از دست ندهید

2.      برند فندی (Fendi)

این برند ایتالیایی که بخاطر کیف دستی هایی خود مشهور شده است، فعالیت خود را از 1925 شروع کرده است. وقتی LVMH مالکیت آن را گرفت در سراسر دنیا شناحته شد. درآمد سالیانه این شرکت حدود سیصد میلیون دلار است.

3.      برند لویی ویتون (Louis Vuitton)

لویی ویتون (که به اختصار ال وی خوانده می شود) یکی از بزرگترین شرکت ها در زمینه کالای لوکس و خانه مد است. این برند در سال 1854 به وسیله طراح فرانسوی لویی ویتون تاسیس شد. این شرکت طیف بسیار بزرگی از کالاهای لوکس را فرا می گیرد. از بزرگترین محصولات این شرکت میتوانیم به کالاهای چرمی، لباس های آماده، کفش، طلا و… اشاره کنیم.

حراج زمستانه در لباس های برند

مقاله‌های پیشنهادی

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام . شرافیت همیشه پاسخگوی شماست .
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم