انواع تیشرت

لباس ورزشی شرافیت

تیشرت یک پیراهن اسپرت است که به دلیل شکل T بدن و آستین ها این نام را برایش انتخاب کرده اند. تیشرت ورزشی معمولاً بدون یقه بوده و آستین کوتاهی دارند. آنها اغلب از پارچه های سبک مثل پنبه ساخته شدند.  تیشرت ها لباس های معمولی هستند و نباید برای مراسم رسمی، حرفه ای یا سایر رویدادهای رسمی پوشیده شوند. تیشرت های ورزشی فقط برای اهداف ورزشی طراحی شده اند. اما آنها حتی می توانند برای مد نیز مفید باشند. بسته به نوع ورزش، آنها بر این اساس الگو می گیرند. معمولاً آنها از کیفیت بالایی برخوردارند، عرق را جذب می کنند و در هنگام بازی به شما احساس راحت می دهند. آنها برای همه گروه های سنی، از جمله مردان، زنان و کودکان طراحی شده اند. برخی از برترین تیشرت های ورزشی و ویژگی منحصر به فرد آنها:

  • تیشرت های چند منظوره: یک تیشرت اسپرت بسیار شیک با فناوری جذب عرق، کیفیت بالا و همراه با مواد خنک کننده طراحی شده است. شما می توانید از این مدل تیشرت ها برای هر نوع ورزش در محیط ورزشی یا فضای باز و حتی داخل منزل استفاده کنید. از آنجا که این تیشرت ها بسیار راحت هستند، بیشتر در بین پسران و دختران رایج است.
  • تیشرت ورزشی بدون آستین: این یک ایده خلاقانه از طراحان لباس ورزشی با مواد پارچه ای با کیفیت بالا و دوخت پیشرفته است. بسیاری از ورزش های فضای باز نیاز به سطح بالایی از راحتی دارند. این مورد بیشتر توسط دانشجویان کالج برای روزهای ورزشی مانند بسکتبال یا فوتبال ترجیح داده می شود.
  • تیشرت های ورزشی زنانه: یک تیشرت اندامی بدنسازی آستین دار کامل و زیبا برای خانم ها از گردن تا لگن شما را می پوشاند. تیشرت های اسپرت برای خانم ها با مواد با کیفیت بالا و بسیار راحت طراحی شده اند که این موضوع یک ظاهر شیک به آن داده است. این تیشرت ها به گونه ای ساخته شده که شما می توانید برای تمام فصول از آنها استفاده کنید.
  • تیشرت های مقاوم در برابر آب: این ها عمدتا برای شنا و ورزش های مرتبط با آب طراحی شده اند. آنها دارای الگوها و سبک های مختلف با ترکیب رنگ های مختلف هستند. این مواد نرم هستند و اجازه نمی دهند بدن خیس شود. اگر برای ورزش های ساحلی یا ورزش های آبی برنامه ریزی می کنید، این مدل تیشرت ها واقعاً برای شما مناسب است.

گزینه های بی پایان برای تیشرت ورزشی وجود دارد که بسته به هدف و نوع ورزش، سطح تحرک و فعالیت کم تا زیاد، الگوها و مواد مختلفی طراحی شده است.

پلوشرت ها

پلوشرت که به پیراهن تنیس یا پیراهن گلف نیز معروف هستند، نوعی پیراهن است. یک پلوشرت به طور معمول دارای یقه و دکمه می باشد. برخی از  پلوشرت ها نیز ممکن است جیب اختیاری داشته باشند. آنها معمولاً در رنگ های یکدست یا الگوهای ساده مانند راه راه هستند. آنها از پارچه بافتنی ساخته می شوند. از پنبه پیکه، پنبه قفل دار، پشم مرینو، ابریشم یا الیاف مصنوعی می توان برای تولید پلوشرت ها استفاده کرد. پیراهن های یقه دار را می توان با شلوار جین و همچنین شلوار کتان پوشید. اگرچه از پلوشرت ها بیشتر در فعالیت های ورزشی استفاده می شود اما شما می توانید به عنوان لباس های راحتی، به شکلی هوشمندانه در استایل خود استفاده کنید. تیشرت و پلوشرت ورزشی دو نوع رایج از پیراهن های معمولی هستند که همه می پوشند. تیشرت ها دارای طرح ها و سبک های مختلفی هستند، اما پلوشرت ها معمولاً دارای طراحی استاندارد هستند. تفاوت پلوشرت و تیشرت در دیزاین و جزئیات آنها می باشد. در طراحی پلوشرت ها معمولا از یقه و دکمه استفاده می شود که در تیشرت ها چنین چیزی وجود ندارد. در سبک مدرن، تیشرت ها دارای اشکال و الگوهای متفاوتی هستند. تیشرت یقه دار شرافیت معمولاً با یقه گرد همراه هستند، اما می توانند به شکل یقه هفت نیز باشند. آنها در ابتدا به عنوان زیر پیراهن پوشیده می شدند، اما امروزه مردان و زنان آنها را مجزا استفاده می کنند. تیشرت ها همچنین می توانند در طول های مختلف مانند تاپ کراپ و پیراهن های بلند وجود داشته باشند، اما بیشتر تیشرت ها فقط تا کمر گسترش می یابند که معمولاً با شلوار جین یا دامن هماهنگ می شوند.

نکات مهم برای انتخاب یک تیشرت ورزشی برای بدنسازی

تیشرت اندامی بدنسازی برای تقویت تمرین شما ساخته شده و باعث می شود تا حد امکان احساس راحتی کنید و مزایایی را برای بدن خود ارائه دهید. تمرین و تعریق در یک تیشرت معمولی اتفاق خوشایندی نیست، از عرق خیس می شوید و باعث ایجاد احساس سنگینی در شما می کند و تنفس کمتری خواهید داشت. تیشرت های بدنسازی از این اتفاق جلوگیری می کند بنابراین در حین تمرین با این مشکلات روبرو نخواهید شد. احساس ناراحتی باعث می شود تمرین را متوقف کنید یا اصلا تمرین نکنید، در حالی که پوشیدن پیراهن مناسب باعث می شود در کل تمرین راحت و مطمئن باشید.

نیاز به پیراهن های بدنسازی در طول سالها افزایش یافته است زیرا تکنولوژی در آن استفاده می شود که باعث راحتی و شیک شدن آنها می شود. لباس های بدنسازی در حال حاضر دارای ویژگی هایی هستند که مزایایی را ارائه می دهند که تجربه تمرین شما را بسیار بهتر می کند. این پیراهن ها در حال حاضر با ویژگی هایی ساخته می شوند که می توانند از تعریق شما در حین تمرین جلوگیری کنند. برخی پارچه ها و پارچه ها از خیس شدن و خیس شدن پیراهن شما مانند یک پیراهن معمولی جلوگیری می کنند و در طول تمرین احساس راحتی و اطمینان بیشتری خواهید کرد. هیچ کس دوست ندارد با پیراهن عرق کرده و مرطوب تمرین کند، ممکن است برای برخی از افراد شرم آور باشد و باعث ناراحتی آنها شود، بنابراین مهم است که تا آنجا که می توانید احساس راحتی کنید.

تیشرت اندامی بدنسازی نه تنها به شما احساس خوبی می دهند، بلکه ظاهر شما را نیز زیبا می کنند. پوشیدن این تیشرت ها همچنین می تواند اعتماد به نفس شما را بالا ببرد. باعث می شود احساس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید و به شما انگیزه بیشتری برای تمرین می دهد. داشتن پیراهن بدنسازی بسیار مهم است زیرا می توانید از تمرینات خود بیشترین بهره را ببرید و باعث می شود در تمام مدت احساس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید.

پیراهن های بدنسازی بسته به نوع استایل و پارچه پیراهن مزایای زیادی به شما ارائه می دهند. بیشتر پیراهن ها مزایای یکسانی را ارائه می دهند زیرا بیشتر اوقات پارچه و تناسب تقریباً یکسان است و احساس و راحتی یکسانی را به شما می دهد. اما برخی از آنها بهتر از دیگران ساخته شده اند و می توانند این مزایا را افزایش دهند. این مزایا عبارتند از:

  • جذب عرق: تیشرت های بدنسازی دارای پارچه هایی هستند که رطوبت را از بین می برد و شما را تا حد ممکن خنک و خشک نگه می دارد. این امر مهم است زیرا شما نمی خواهید وقتی عرق کردید پیراهن شما سنگین و گرم شود.
  • دوام: این تی شرت ها بسیار با دوام تر از یک تیشرت معمولی هستند. اگر مدام در حال تمرین و تعریق هستید، یک تیشرت معمولی به سرعت خراب می شود، این تی شرت ها برای مدت طولانی بدون افت کیفیت برای شما باقی می ماند.
  • راحتی: این مهمترین فایده تی شرت ها است، هر چه در طول تمرین احساس راحتی بیشتری داشته باشید، کیفیت تمرین شما بیشتر می شود. شما نمی خواهید پیراهنی بپوشید که راحت نیست و دائماً پوست شما را تحریک می کند یا شما را از برخی حرکات محدود می کند، شما لباسی می خواهید که در کل تمرین، احساس راحتی و اعتماد به نفس بدهد.

پوشیدن تیشرت اندامی بدنسازی در حین تمرین از بدن و ماهیچه ها پشتیبانی بهتری می کند. به گردش خون شما کمک می کند و از روند بهبود در حین تمرین پشتیبانی می کند. اگرچه پیراهن های فشرده بسیار تنگ هستند و گاهی اوقات به نظر می رسد که به شما اجازه تنفس نمی دهند، اما این تی شرت ها برای گردش هوا و خنک ماندن شما ساخته شده اند. تناسب محکم تی شرت های فشرده در از بین بردن درد و خستگی عضلات بسیار موثر است و باعث می شود عملکرد بهتر و طولانی تری داشته باشید.

انواع تیشرت

مقاله‌های پیشنهادی

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام . شرافیت همیشه پاسخگوی شماست .
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم