تخفیف برای خرید اول از شرافیت

لباس ورزشی مردانه

شلوار ورزشی جذب شرافیت
۱۸۵,۰۰۰ تومان
۱۸۵,۰۰۰ تومان
بلوز زمستانه ضخیم شرافیت
۳۴۵,۰۰۰ تومان
اسلش مردانه شرافیت
۳۳۰,۰۰۰ تومان
ست رکابی و شلوارک
۱۱۵,۰۰۰ تومان
شلوارک بدنسازی شرافیت
۲۴۵,۰۰۰ تومان
سوئیشرت زمستانی شرافیت
۳۹۵,۰۰۰ تومان
بلوز نخ پنبه شرافیت
۱۹۵,۰۰۰ تومان

لباس ورزشی زنانه

۳۲۵,۰۰۰ تومان
۲۷۰,۰۰۰ تومان

لوازم بدنسازی

ریپ لیفت شرافیت
۱۳۵,۰۰۰ تومان
آرم بلاستر شرافیت
۲۵۰,۰۰۰ تومان
کمربند بدنسازی
۳۷۵,۰۰۰ تومان۴۱۵,۰۰۰ تومان
ساک ورزشی شرافیت
۳۸۵,۰۰۰ تومان
واکس چرم
۲۵,۰۰۰ تومان

وبلاگ شرافیت

ارسال رایگان شرافیت

ارسال رایگان 

بعد از سفارش لباس ورزشی شرافیت یا لوازم بدنسازی مد نظر ، محصول به وسیله پست  ارسال می گردد و و در عرض ۳ الی ۴ روز محصول به دست شما خواهد رسید.در صورت تمایل می توانید محصول خود را با الو پیک سفارش دهید.

خرید لباس ورزشی با ضمانت

ضمانت محصول

کلیه لوازم بدنسازی تا ۶ ماه ضمانت تعویض، مرجوع و خدمات پس از فروش دارد .کلیه لباس ورزشی تا ۲ ماه ضمانت مرجوع و تعویض دارد.

با پشتیبانی لباس ورزشی بخرید

پشتیبانی محصول

بعد از خرید هر یک از محصولات شرافیت، بخصوص لوازم بدنسازی اگر مشکلی داشتید می توانید با ما تماس گرفته تا بطور کامل راهنمایی شوید.

داستان شرافیت

برند لباس ورزشی شرافیت؛ تولیدی لباس ورزشی مردانه و زنانه در سال ٩۶ کار خود را با هدف بهبود کیفیت لباس ورزشی  و لوازم کاربردی و تخصصی بدنسازی و همچنین حمایت از تولید کالای ایرانی آغاز نمود.این برند به طور دقیق روی کیفیت و کاربردی بودن محصولات نظارت دارد و این اطمینان را به مشتریان عزیز میدهیم که تمامی محصولات با تاییدیه اصالت روانه بازار میگردند. هدف شرافیت تولید محصولات ایرانی با کیفیت، همراه با قیمت مناسب و ارسال سریع برای شما عزیزان می باشد. محصولات شرافیت در سه دسته کلی تولید می گردند که عبارتند از : لباس ورزشی مردانه، لباس ورزشی زنانه و لباس بدنسازی (+ لوازم بدنسازی) . لباس ورزشی مردانه شامل سویشرت، تیشرت، شلوارک مردانه، هودی مردانه، شلوار اسلش ورزشی و رکابی مردانه می باشد. لباس ورزشی زنانه شامل شلوار اسلش زنانه، هودی زنانه، تاپ زنانه، لگ زنانه، تیشرت زنانه ورزشی می باشد. لباس ورزشی و لوازم بدنسازی شامل شلوارک بدنسازی، هودی بدنسازی، تیشرت بدنسازی، رکابی بدنسازی، کمربند بدنسازی، ساک ورزشی، آرم بلاستر، چرم لیفت و ریپ لیفت می باشد.