انواع ساک مناسب  سفر

ساک ورزشی شرافیت

اپیدمی کرونا سبب شد تا بسیاری از مردم جهان خانه نشین شوند اما با کم شدن این بیماری بسیاری از افراد دوباره تصمیم به مسافرت گرفتند. برای داشتن یک سفر ایده آل داشتن یک ساک مناسب سفر از اهمیت زیادی برخوردار است. ساک مناسب سفر در کنار وسایل دیگر می تواند راحتی و اوقات خوشی را برای شما رقم بزند.

ساک های مسافرتی کاربردهای مختلفی دارند اما در ابتدا شما باید بدانید هدفتان از مسافرت چیست؟ و اینکه چه مدت زمانی سفر شما طول خواهد کشید؟

با توجه به این اطلاعات می توانید نوع ساک سفر خود را انتخاب کنید قطعا  در سفرهای طولانی شما نیازمند ساک های مسافرتی بزرگ نظیر چمدان، هستید. اما در سفرهای درون شهری و کوتاه مدت داشتن یک ساک مسافرتی متوسط کفایت می کند. در سفرهای هوایی و سفرهای دراز مدت چمدان شما باید به گونه ای تنظیم شده باشد که چرخ های آن در حین کشیدن آسیب نبیند.آسیب دیدن چرخ سبب می شود سفر به کامتان تلخ شود و نتوانید وسایل خود را به راحتی حمل کنید.

انواع ساک مناسب  سفر

برای داشتن یک مسافرت بی نظیر باید شرایط ایده آل را فراهم آورد. برنامه ریزی برای سفر می تواند به شما کمک کند تا وسایل مورد نیاز خود را به درستی تهیه کنید و چیزی را از قلم نیندازید. قبل از سفر لوازم مورد نیاز خود را روی یک کاغذ یادداشت کنید و با توجه به میزان وسایل خود ساک سفر خود را انتخاب نمایید.اگر برای بار اول است که به مسافرت می روید این برنامه ریزی می تواند تا حدود زیادی گره گشای شما باشد. در ادامه به معرفی چند نوع ساک مناسب سفر می پردازیم:

چمدان چرخدار

چمدان یکی از از نمونه های ساک مناسب سفر است که بیشتر در سفرهای طولانی مدت و سفر های هوایی مورد استفاده قرار می گیرد.

داشتن یک چمدان مستحکم و جادار سبب می شود تا شما بتوانید تمام وسایل خود را جاسازی و به به راحتی حمل کنید. درخرید چمدان دقت کنید، زیرا ممکن است با سنگین شدن چمدان شما چرخ های آن آسیب ببینید و یا اینکه بدنه‌ی آن دچار پارگی شود. چمدان چرخدار معمولی معمولا برای مسافرت های کوتاه مدت تعبیه شده است و مسافران عادی بیشتر از این نوع چمدان ها استفاده می کنند. این چمدان ها از استحکام خوبی برخوردار هستند تا در هنگام سفر آسیبی به آنها وارد نشود.

داشتن بدنه‌ی محکم یکی دیگر از ویژگی های این چمدان است که سبب شده است تا یکی از بهترین ساک های مناسب سفر محسوب شود. از این چمدان برای سفرهای خانوادگی و کاری بیشتر استفاده می شود.

 

ساک چرخدار مناسب  سفر

ساک های چرخدار بزرگ که می توانند حجم زیادی از وسایل شما را در خود جای دهند گزینه‌ی مناسبی برای سفرهای طولانی مدت شما هستند. اگر شما فردی نامرتب هستید و عموما نمی توانید وسایل خود را در جای مشخصی قرار دهید این ساک می تواند نیاز شما را برطرف سازد. این مدل ساک بسیار جادار است و می توانید تمام وسایل خود را با خیال راحت در آن جای دهید.

ساک های چرخدار مناسب سفر برای افراد حرفه ای است و در کنار این ساک می توانید یک ساک کوچک دستی نیز حمل کنید.ساک چرخدار به دافل و یا ساک خلبانی نیز معروف است و گزینه ی خوبی برای افرادی است که می خواهند وسایل خود را جمع و جور کنند.

کوله پشتی مناسب سفر

در سفرهایی که پیاده روی و طبیعت گردی بیس آن می باشد کوله پشتی مناسب ترین گزینه می باشد. کوله پشتی های چرخدار نیز می توانند تا حدود زیادی از خستگی شما در مسیرهای هموار بکاهند.در مسیرهای مانند دشت و یا مسیرهایی ناهموار می‌توانید کوله پشتی خود را روی دوش بیندازید و از سفر خود نهایت لذت را ببرید.

لباس ورزشی و لوازم ورزشی شرافیت

ساک مناسب  سفر

اگر به گذشته برگردید قطعا از سفرهای خسته کننده خاطره ی خوبی ندارید سفرهایی که در آنها باید ساک را روی دوش خود می کشید که نتیجه این جابجایی موجب خستگی زیاد شما می شود. با پیشرفت جهان امروز و فراهم شدن امکانات و ملزومات سفر شما می توانید سفری راحت و بدون دغدغه ای داشته باشید. یک ساک مناسب سفر باید فضای بزرگی داشته باشد تا بتوانید وسایل مورد نیاز خود را در آن جا دهید. در کنار جادار بودن، طراحی یک ساک حرفه ای از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر در طول سفر انسان مرتبی هستید ترجیحا از ساک استفاده نکنید در این صورت چمدان گزینه‌ی مناسب‌تری برای شما می باشد.

اگر تصمیم گرفتید از ساک استفاده کنید می توانید وسایل خود را در کیسه های پلاستیکی قرار دهید و سپس در ساک جاسازی کنید.ساک مسافرتی چرخدار گزینه‌ی خوبی برای کسانی است که وسایل زیادی دارند در  این صورت حمل این وسایل بسیار  راحت خواهد بود.

اندازه ی ساک های مسافرتی

ساک ورزشی شرافیت در اندازه های متفاوتی تولید می شوند. این ساک‌ها با توجه به حجم وسایل شما تولید شده اند. ساک دستی کوچک با ظرفیت دو تا چهار کیلو مناسب دورهمی های آخر هفته هستند. ساک های دستی بزرگ که ظرفیت جاسازی تا ده کیلو بار را دارند مناسب سفرهای برون شهری و طولانی هستند. ساک مسافرتی دارای انعطاف پذیری خوبی هستند و به راحتی قابل حمل است. اگر با ماشین شخصی خود مسافرت می کنید این مدل ساک می تواند به شما کمک کند.

 

ساک ورزشی شرافیت

سبک زندگی  و انتخاب یک ساک مناسب برای  سفر

ساک یا چمدانی که تهیه می کنید به سبک زندگی  شما بستگی دارد. عادت‌های زندگی شما تاثیر زیادی بر تصمیم گیری شما خواهد داشت. اگر در زندگی شخصی خود از وسایل کم استفاده می کنید و مصرف گرا نیستید یک ساک کوچک برای سفر شما مناسب است. اما اگر سبک زندگی شما به گونه ای است که تجملات و استفاده از وسایل متنوع در آن جای دارد پیشنهاد ما به شما خرید یک ساک مسافرتی بزرگ و جادار است.

برای تهیه یک ساک مسافرتی بزرگ ابتدا هدف خود را از سفر مشخص کنید اینکه آیا سفرتان کاری است یا تفریحی؟

گزینه ی دومی که اهمیت دارد این است مقصد مورد نظر شما کجاست. اینکه به کدام منطقه سفر می‌کنید و چه مدت زمانی در سفر هستید در انتخاب نوع ساک مسافرتی شما تاثیرگذار است. اگر به یک سفر تفریحی می روید لوازم بیشتری نیاز خواهید داشت. مانند کیسه خواب، لوازم کوه نوردی، ساک ورزشی و … ، در این صورت به یک ساک بزرگ نیاز خواهید داشت. برای جمع و جور کردن وسایل شخصی خود می توانید از یک ساک دستی کوچک نیز استفاده کنید.

استحکام ساک مسافرتی یکی از ویژگی های ساک مناسب  سفر

در هنگام خرید ساک مسافرتی خود دقت کنید، جنس ساک مناسب سفر باید محکم و در عین حال سبک باشد تا بتوانید به راحتی آن را حمل کنید. چرخ های ساک مسافرتی باید محکم و روان باشد تا بتواند حجم زیادی از بار و وسایل را تحمل کند.اگر می خواهید وسایل درون ساک و یا چمدان شما در برابر ضربه محفوظ باشد حتما از چمدان های گوشه دار استفاده کنید.

چمدان‌های ساخته شده از پلاستیک های سبک و مقاوم دارای قیمت بیشتری هستند اما به همان میزان می‌توانند وسایل شما را در برابر ضربات حفظ کنند.ساک هایی که جنس بدنه‌‎ی آنها ضد آب و یا برزنتی می باشند در سفر به مناطق و شهرهایی که دارای رطوبت زیاد هستند مناسبترند.

این ساک ها با داشتن جداره های محکم از دوام بسیار زیادی برخوردار هستند و می توانند وسایل شخصی شما را به خوبی نگهداری و حمل کنند.جنس چرخ های ساک مسافرتی باید به گونه ای باشد تا بتواند تعادل را در زمان حمل و نقل، حفظ کند.

ساک های مسافرتی دارای دو یا چهار چرخ هستند. چمدان‌های چرخدار مدل خلبانی دارای چهار چرخ است به طوری‌که در زمان های توقف می توانید چمدان را روی پایه های خود ثابت نگه دارید و از آسیب دیدگی آن جلوگیری کنید.برای خرید کمربند بدنسازی، و ساک مناسب سفر می توانید به فروشگاه شرافیت مراجعه کنید و از ساک های مناسب سفر و لوازم بدنسازی دیدن فرمایید.

انواع ساک مناسب  سفر

مقاله‌های پیشنهادی

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام . شرافیت همیشه پاسخگوی شماست .
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم