تاثیر آرم بلاستر در حرکات جلو بازو

آرم بلاستر شرافیت

در تمرینات بدنسازی احتمالا برای شما هم پیش آمده است که به دلیل ناتوانی در انجام یک حرکت، تعداد تکرار آن را با فرم اشتباه به اتمام رسانده باشید و یا به دلیل عدم توان کافی از آن حرکت دست کشیده‌اید. اگر این اتفاق برای شما هم پیش آمده است جای نگرانی نیست شما پس از مدتی با استمرار در تمرینات می‌توانید تمامی حرکات را درست و بدون هیچ اشکالی به اتمام برسانید. اما برای رسیدن به چنین روزی، نیاز به صبر و حوصله‌ی فراوان دارید و همچنین نباید دست از تلاش بردارید و مایوس شوید. برای آن که بتوانید روحیه خود را در حین تمرین حفظ کنید، می‌توانید از موارد مختلفی کمک بگیرید که یکی از مهم‌ترین آن‌ها بهره گیری از وسایل جانبی کمک کننده است. از جمله‌ی این وسایل می‌توان به آرم بلاستر شرافیت و کمربند بدنسازی شرافیت اشاره کرد.

آرم بلاستر شرافیت
آرم بلاستر شرافیت

علاوه بر این موارد برای آن که روحیه و انرژی خود را در حین تمرینات حفظ کنید و با اعتماد به نفس بالا تمرینات خود را ادامه دهید، بدون شک داشتن لباس ورزشی شرافیت می‌تواند بسیار کمک کننده باشد. این لباس‌ها معمولا  کاملا استاندارد طراحی شده‌اند و از این رو بدن شما فرم بهتری به خود می‌گیرد که این موضوع در افزایش انرژی شما نقش بسیار زیادی دارد. از طرفی این دست از لباس‌ها از گرم شدن بیش از حد بدن شما در حین تمرین جلوگیری می‌کند. با توجه به این توضیحات اگر می‌خواهید بدنسازی را آغاز کرده و از وزنه‌های سنگین استفاده کنید، لوازم کمکی نظیر آرم بلاستر و همچنین بهره گیری از لباس ورزشی مردانه مناسب می‌تواند بسیار کمک کننده باشد.

در ادامه این مقاله در نظر داریم تا شما را بیش از پیش با آرم بلاستر و تاثیری که در هنگام انجام تمرینات می‌گذارد آشنا کنیم، تا در صورت نیاز به فکر خرید آن باشید.

با آرم بلاستر حرکات جلو بازو را راحت‌تر انجام دهید

هنگامی که نمی‌توانیم حرکات جلو بازو را به اتمام برسانیم، به طور خودکار فرم درست وزنه زدن را از دست می‌دهیم و یا برای اتمام حرکت، با شتاب بیشتری بیشتری وزنه‌ می‌زنیم. در این زمان معمولا سه حالت برای شما اتفاق می‌افتد. اول آن که مجبور می‌شوید برای کاهش فشار پشت خود را قوس کنید. این عمل نه تنها تاثیر حرکت را به شدت کاهش می‌دهد بلکه می‌تواند در دراز مدت عوارض ناگواری را برای بدن به همراه داشته باشد. دومین مشکلی که در این مواقع برای افراد به وجود می‌آید، وزنه را در هنگام بالا آوردن تاب می‌دهند و یا اینکه عضلات خود را به جلو برده تا برای بلند کردن وزنه از شانه‌های خود کمک بگیرند. این کار‌ها سبب می‌شود تا پس از مدتی بدن شما دچار آسیب‌های جدی شود و یا اینکه برای رسیدن به فرم مناسب باید مدت‌ها بدون هیچ تاثیری وزنه بزنید.

آرم بلاستر شرافیت
آرم بلاستر شرافیت

برای رفع این مشکل راهی راحت و آسان پیش روی شما است که با استفاده از آن می‌توانید به راحتی تمرین کنید و حرکات را کاملا اصولی و درست انجام دهید. آرم بلاستر شرافیت آن چیزی است که می‌تواند کیفیت تمرینات شما را بسیار افزایش دهد تا در مدت کمتری به فرم ایده آل خود نزدیک شوید. به طور کلی باید گفت که آرم بلاستر سبب می‌شود تا بتوانید به راحتی آرنج خود را ثابت نگه دارید و بدین ترتیب حرکت جلو بازو را بهتر و آسان‌تر انجام دهید. از این رو به همان اندازه‌ای که برای خرید لباس ورزشی مردانه مناسب و استاندارد وقت می‌گذارید، برای خرید لوازم کمکی بدنسازی نظیر آرم بلاستر شرافیت نیز وقت بگذارید.

در انجام کدام حرکات جلو بازو از آرم بلاستر استفاده کنیم؟

تمرینات مختلفی برای تمرینات جلو بازو وجود دارد که می‌توان با انجام آن‌ها جلوبازو را خوش فرم و زیباتر کرد. در تمامی این حرکات احتمال اشتباه زدن حرکات وجود دارد و از این رو باید آن‌ها را با تمرکز بالایی انجام داد. به طور کلی باید گفت که در انجام تمامی این تمرینات بهتر است که از آرم بلاستر استفاده کنید، تا عضلات جلو بازو بیشترین فشار را تحمل کنند و از این رو در زمان کمتری آن‌ها را به فرم استاندارد خود برسانید. در ادامه برخی از حرکات بدنسازی که می‌تواند تاثیر زیادی در حجم دهی عضله جلو بازو داشته باشد را بیان می‌کنیم.

جلو بازو هالتر ایستانده: با این حرکت می‌توانید فشار بیشتری به عضلات خود وارد کنید و سبب رشد بیشتر آن‌ها شوید.

جلو بازو دمبل چکشی جفت: با انجام این حرکت نه تنها عضلات دو سر بازو درگیر می‌شوند، بلکه می‌توان عضلات ساعد را نیز درگیر کرد.

جلو بازو دمبل میز شیب دار: در انجام این حرکت هیچ کدام از عضلات پشتی، کمکی برای انجام این حرکت به شما نمی‌کنند، از این رو فشار مناسبی را دریافت می‌کنید.

جلو بازو دمبل خم نشسته: یکی دیگر از حرکاتی که به کمک آرم بلاستر شرافیت می توان آن‌ را راحت‌تر انجام داد، جلو بازو دمبل خم نشسته است. این حرکت به دلیل آن که تمرکز بیشتری در هنگام بلند کردن وزنه دارید، برای رشد جلو بازو بسیار موثر است.

آیا خانم‌ها می‌توانند از آرم بلاستر استفاده کنند؟

به طور کلی آرم بلاستر برای آن که بتواند وضعیت بدن را در بهترین حالت خود حفظ کند مورد استفاده قرار می‌گیرد و از این رو استفاده از آن برای آقایان و بانوان می‌تواند بسیار مفید باشد. برخی از بانوان برای ظاهر و استایل زیبا در باشگاه بدنسازی از لباس ورزشی زنانه زیبا با طراحی جذاب استفاده می‌کنند و توجه خاصی به خرید لوازم کمکی ندارند و یا خرید این دست از لوازم اولویت اول آن‌ها نیست. اما به بانوان توصیه می‌شود که علاوه بر خرید لباس ورزشی شرافیت از آرم بلاستر نیز استفاده کنند، تا در مدت زمانی کمتری به فرم و استایل ایده آل خود برسند.

راهنمای خرید آرم بلاستر؛ از چه مدل آن استفاده کنم؟

آرم بلاستر‌ها در مدل‌های مخلفی در بازار وجود دارند که هر کدام دارای ویژگی و طراحی خاص به خود هستند. از این رو برای آن که بتوانید بهترین استفاده را از آرم بلاستر ببرید بهتر است که به مواردی که در ادامه اشاره می‌کنیم، توجه کنید.

از آرم بلاستر شرافیت استفاده کنید تا احساس راحتی را به شما منتقل کند

بسیاری از افراد احساس می‌کنند، که هرچه آرم بلاستر فشار بیشتری به بدن آن‌ها وارد کند، بهتر است و تاثیر بیشتری دارد. اما باید گفت که اگر بعد از پوشیدن آرم بلاستر احساس راحتی نکنید، پس از مدتی آن را کنار می‌گذارید. از این رو برای آن که بتوانید از این محصول به طور مداوم استفاده کنید، توصیه می‌شود که قبل از خرید میزان راحتی آن را مورد ارزیابی قرار دهید.

آرم بلاستر مناسب، دوام بالایی دارد

معمولا تمریناتی که در آن‌ها از آرم بلاستر استفاده می‌کنیم، تمرینات پر فشاری هستند از این رو احتمال آن که این وسیله‌ی کمکی دچار آسیب و پارگی شود، بسیار بالا است. معمولا  آرم بلاستر‌های بی کیفیت قیمت بسیار مناسبی دارند و به همین دلیل عده‌ی زیادی ترغیب به خرید آن‌ها می‌شوند. اما اگر از آرم بلاستر خوب و باکیفیتی استفاده کنید، با وجود آن که هزینه‌ی‌ زیادی را پرداخت می‌کنید، اما از آن می‌توان مدت زمان زیادی استفاده کرد بدون آن که دچار پارگی یا خرابی شود.

از آرم بلاستری استفاده کنید که قابل تنظیم باشد

آرم بلاستری که قابلیت تنظیم نداشته باشد، پس از آن که بدن شما فرم و حجم دلخواهی گرفت و یا آن که وزن شما کاهش پیدار کرد و به تناسب اندام رسیدید، یا برای شما کوچک و یا بزرگ می‌شود و دیگر نمی‌توانید از آن استفاده کنید. از این رو توصیه می‌شود تا آرم بلاستر شرافیت را مورد استفاده قرار دهید، چرا که کاملا قابل تنطیم است و می‌توانید از آن برای زمان زیادی استفاده کنید.

آرم بلاستر شرافیت
آرم بلاستر شرافیت

از چه برند برای خرید آرم بلاستر استفاده کنیم؟

همانطور که گفته شد برند‌های مختلفی در زمینه‌ی تولید آرم بلاستر‌ها فعالیت می‌کنند. به نوعی می‌توان گفت که کیفیت محصولات هر کدام از این برند‌ها کاملا متفاوت بوده و این برند‌ها با توجه به کیفیت محصول قیمتی را برای آن در نظر می‌گیرند. در این بین اگر از برند شرافیت برای خرید آرم بلاستر استفاده کنید علاوه بر خرید محصولی بادوام و باکیفیت هزینه‌‌ی مناسبی را نیز صرف می‌کنید. علاوه بر آرم بلاستر می‌توانید از این برند برای خرید لباس ورزشی شرافیت نیز بهره بگیرید و با داشتن لباس‌های استاندارد و مناسب، تمرینات خوب و باکیفیتی را در باشگاه انجام دهید.

تاثیر آرم بلاستر در حرکات جلو بازو

مقاله‌های پیشنهادی

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام . شرافیت همیشه پاسخگوی شماست .
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم