انواع کلاه ورزشی

هنگامی که به دنبال بهترین لباس ورزشی مردانه برای خود می‌گردید و یا زمانی که برای خرید بهترین طراح‌های لباس ورزشی زنانه در فروشگاه‌های مختلف قدم می‌زنید، هیچگاه خرید کلاهی مناسب و زیبا را فراموش نکنید. هر چند که شما بهترین و زیبا‌ترین لباس‌های موجود در بازار را برای خود خریداری کنید، باز هم برای جذاب‌تر کردن آن به کلاه‌های ورزشی نیاز دارید، تا ست و تیپ شما بیش از پیش زیبا شود. برای خرید کلاه ورزشی با مدل‌ها و طرح‌های مختلفی روبه‌رو هستید که هر کدام از آن‌ها برای صورت خاصی مناسب است. از این رو باید بهترین کلاه را با توجه به فرم صورت خود انتخاب کنید. همچنین برای خرید یک کلاه مناسب باید به موارد دیگری نظیر جنس، رنگ و… توجه داشته باشید، تا بهترین کلاه موجود در بازار را برای خود بخرید.

لباس مناسب دویدن

با توجه به فرم صورتم چه کلاهی بخرم؟

برای آن که بهترین کلاه موجود در بازار را برای خود انتخاب کنید و به وسیله‌ی آن ظاهر زیبا و بهتری برای خود بسازید، باید در قدم اول به فرم صورت خود توجه کنید و با توجه به آن کلاه مناسب خود را خریداری کنید.

کلاه مناسب برای صورت مربعی شکل: افرادی که عرض چانه‌ها و پیشانی آن‌ها تقریبا با یکدیگر برابر هستند و به نوعی صورتی مربعی شکل دارند باید از کلاه‌هایی استفاده کنند که لبه آن‌ها کاملا گرد است. استفاده از کلاه‌های مستطیلی برای این افراد به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود. کلاه‌هایی با لبه پهن نیز صورت شما را کمی باریک می‌کند از این رو اگر صورت باریک می پسندید از این کلاه استفاده کنید.

کلاه مناسب برای صورت بیضی شکل: افرادی که دارای صورت بیضی شکل و کشیده هستند بیش از هر چیزی به کلاهی نیاز دارند که صورت آن‌ها کوچک‌تر نشان دهد. برای این دست افراد می‌توان گفت که تمامی کلاه‌ها را می‌توانند در هنگام خرید لباس ورزشی انتخاب کنند، به جز کلاه‌هایی که لبه‌های بسیار باریک دارند، این نوع کلاه‌ها صورت شما را بیش از پیش کشیده می‌کنند.

کلاه مناسب برای صورت گردی شکل: افرادی که صورت گردی دارند، معمولا صورت آن‌‌ها کوچک دیده می‌شود و از این رو نمی‌توانند از کلاه‌هایی استفاده کنند که صورت را کوچک‌تر نشان دهد. به طور کلی کلاه‌هایی که تاج بلندی دارند انتخاب مناسبی برای افراد که صورت گرد دارند، نیست و این افراد بهتر است از کلاه‌هایی با تاج کوچک استفاده کنند.

همچنین برخی افراد نیز دارای صورت گرد هستند و علاوه بر آن چانه و پیشانی بلندتری از گونه‌های خود دارند. به این افراد توصیه می‌شود که برای زیبایی هر چه بیشتر خود علاوه بر خرید لباس ورزشی زنانه یا مردانه، ازکلاهی استفاده کند که تاج‌های متوسطی داشته باشد.

راهنمای خرید کلاه ورزشی

بعد از آن که متوجه شدید که به فرم صورت شما چه نوع کلاهی می‌آید، موقع توجه کردن به نکات دیگری  می‌رسد، که می‌تواند در انتخاب بهترین کلاه ورزشی به شما کمک کند. از این رو در ادامه مهم‌ترین نکاتی را که باید در هنگام خرید کلاه به آن‌ها توجه کنید را بیان می‌کنیم. اما قبل از آن باید گفت که برای خرید لباس ورزشی می‌توانید فروشگاه‌های مختلفی را انتخاب کنید، که هر کدام از این فروشگاه‌ها با توجه به محصولات و امکاناتی که دارند، بهترین محصولات خود را در اختیارتان قرار می‌دهند.

به همین دلیل برای خرید لباس ورزشی زنانه یا مردانه بهتر است از فروشگاه‌هایی بهره بگیرید که جنس‌های اصل و باکیفیت در خود جای داده اند. خرید از این نوع فروشگاه‌ها دو مزیت بزرگ دارد. اول آن که شما قطعا کلاهی را خریداری می‌کنید که کیفیت بالایی دارد و دوما این کلاه ظاهر زیبایی دارد و می‌تواند جلوه خوبی بر روی صورت شما داشته باشد. شرافیت از جمله این فروشگاه‌ها است که می‌توانید در آن بهترین و باکیفیت‌ترین ست ورزشی شرافیت را مشاهده‌ کنید و بهترین آن‌ها را برای خود برگزینید.

به سایز کلاه خود توجه کنید

استفاده از کلاه‌هایی که قابلیت تغییر اندازه را داشته باشد، بهترین راه حل برای انتخاب کلاهی‌ متناسب با اندازه سرتان است. اما علاوه بر خرید چنین کلاهی باید توجه کنید که کلاه مورد نظر در سر شما خوب می‌نشیند و علاوه بر اندازه در آن احساس راحتی می‌کنید یا خیر. به طور کلی افرادی برای خرید کلاه ورزشی باید دقت بسیار زیادی داشته باشند، چرا که کلاه‌های کوچک و کلاه‌های بزرگ تر از اندازه سرتان شما را با مشکلات مختلفی در هنگام تمرین روبه‌رو می‌کنند.

بهترین جنس کلاه ورزشی را برای خود انتخاب کنید

در هنگام ورزش کردن سر و اطراف گردن بسیار عرق می‌کنند و اگر از کلاه‌های نامناسب نیز استفاده کنیم، گرما و عرق بیش از حد می‌شود. از طرفی اگر در محیط‌ها سرباز ورزش می‌‌کنید، در صورت استفاده از کلاه بی کیفیت احتمال گرمازدگی وجود خواهد داشت. ازاین رو برای حل این مشکل به شما توصیه می‌شود که از کلاهی استفاده کنید که جنس خوبی داشته باشد و با دفع عرقتان، دمای بدن را تا حد زیادی نیز کاهش دهد. به طور کلی در هنگام خرید لباس ورزشی باید از لباس‌هایی استفاده کنید که در فصل‌های گرم سال با جذب عرق بدن، سبب خنک شدن فرد شوند.

با توجه به این توضیحات می‌توان گفت که بهتر است از کلاهی استفاده کنید که از جنس پلی استر ساخته شده باشد.

با توجه به رشته ورزشی خود بهترین کلاه را انتخاب کنید

هر کدام از رشته‌های ورزشی دارای حرکات خاص به خود هستند و نمی‌توان در همه‌ی آن‌ها یک کلاه را به عنوان بهترین کلاه معرفی کرد. به عنوان مثال کلاهی که یک تنیسور در هنگام مسابقه به سر می‌کند، قطعا با کلاهی که یک فوتبالیست در هنگام تمرین از آن بهره می گیرد فرق دارد. به طور کلی باید از کلاهی استفاده کنید که در هنگام  ورزش کردن مزاحم شما نشود و همچنین به خوبی صورت شما را از آفتاب سوختگی در امان نگه دارد.

بهترین رنگ کلاه را برای خود انتخاب کنید

انتخاب رنگ مناسب لباسی ورزشی زنانه یا لباس ورزشی مردانه از دو جنبه حائز اهمیت است. اول آن که افراد هنگامی که از رنگ مناسب استفاده می‌کنند، ظاهر و تیپ آن‌ها زیباتر جلوه می‌کند که این موضوع سبب افزایش اعتماد به نفس در هنگام ورزش می‌شود. از طرف دیگر روانشناسان عقده دارند که انتخاب رنگ مناسب در هنگام خرید لباس ورزشی از دلایل افزایش انرژی و نشاط افراد در هنگام ورزش کردن است.

به عنوان مثال انتخاب رنگ مناسب برای لگ ورزشی زنانه می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در زیبایی اندام و تیپ افراد داشته باشد. به طور کلی می‌توان گفت که انتخاب رنگ مناسب برای کلاه از این قاعده مستثنا نیست. به طور کلی کلاه ورزشی یکی از عواملی است که می‌تواند ست ورزشی را بسیار زیبا کند. به عنوان مثال پوشیدن لباس و شلوار مشکی و استفاده از کلاه  آبی رنگ می‌تواند یک ست زیبا باشد که جلوه خوبی در نگاه سایر افراد دارد.

کلاه لبه دار شرافیت
لباس ورزشی شرافیت

قیمت کلاه ورزشی مناسب چقدر است؟

به طور کلی باید گفت که هر لباس ورزشی گرانی خوب نیست و هر لباس ارزانی نیز بی کیفیت نیست. در هنگام خرید کلاه ورزشی علاوه بر توجه به تمامی موارد گفته شد باید به قیمت آن نیز توجه کنید. کلاه‌ها دارای انواع و اقسام مختلفی هستند که قیمت آن ها را متمایز از یکدیگر می‌کند. از طرفی مارک‌ها و برند‌هایی که این کلاه‌‌ها را تولید می‌کنند نیز در قیمت آن‌ها نقش بسیار زیادی دارند. از این رو اگر در هنگام خرید به نوع و جنس کلاه و همچنین شرکت تولید کننده آن توجه کنید، احتمال خرید محصولی باکیفیت و زیبا وجود دارد.

انتخاب فروشگاه مناسب برای خرید لباس ورزشی یکی دیگر از مواردی است که می‌تواند در خرید خوب و مناسب کمک کننده باشد. برخی از فروشگاه‌ها مانند فروشگاه شرافیت از جمله فروشگاه‌هایی هستند که با وجود قرار دادن محصولات باکیفیت، قیمت مناسبی را نیز برای آن‌ها در نظر گرفته است که با خرید از آن می‌تواند بهترین محصولات ورزشی را با بهترین قیمت خریداری کنید.

سخن پایانی

خرید کلاه ورزشی شرافیت برای افزایش جذابیت استایل و تیپ شما بسیار  کاربردی است. از این رو در خرید به مواردی که در این مقاله به آن‌ها اشاره کردیم توجه داشته باشید .

برای دیدن مدل کلاه ورزشی شرافیت کلیک کنید .

انواع کلاه ورزشی

مقاله‌های پیشنهادی

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام . شرافیت همیشه پاسخگوی شماست .
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم