بدنسازان حرفه ای چه می پوشند؟

شما ممکن است تناسب اندام و سالم داشته باشید، اما به عنوان یک فرد عضلانی، دیگر نمی توانید خود را “لاغر” بنامید. آن عضلاتی که برای آنها بسیار زحمت کشیده اید حجم زیادی از توده ی بدنی را برای شما به ارمغان می آورند. بنابراین لباس های چسبان برای افراد عضلانی انتخاب بدی هستند. هنگام خرید مجموعه بعدی لباس های خود، از این سبک های خاص بگذرید. آنها در نهایت بسیار بیشتر از ارزش خود شما را دچار مشکل می کنند. اگرچه یک استاندارد کلی برای لباس ورزشی زنانه و لباس ورزشی مردانه وجود دارد، اما اکثر مارک های لباس به این ترتیب در مقابل یکدیگر متفاوت هستند. هنگامی که مارک خاصی را پیدا کردید که از آن لذت می برید، به آن پایبند باشید. این امر در دراز مدت پیدا کردن لباس مناسب را برای شما بسیار آسان می کند. به جای این که زمان زیادی را صرف آزمایش لباس های مختلف کنید تا تناسب مناسب را پیدا کنید، از قبل اندازه خود را با این مارک واحد می شناسید. تنوع خوب است، اما در نظر داشتن یک برند ایده آل مانند شرافیت که می توانید با اطمینان از آن خرید کنید، یک گزینه ی عالی محسوب می شود. وقتی به مغازه می روید تا لباس بدنسازی شرافیت یا چیزی شبیه به آن پیدا کنید، مطمئن شوید که شانه ها به خوبی می ایستند. شانه ها بخش مهمی از هر لباس هستند و اگر به درستی روی لباس قرار نگیرد، می تواند کل ظاهر موردنظر شما را خراب کند.

آیتم های مورد علاقه ی بدنسازان هنگام تمرینات

لباس ها و لوازم جانبی زیادی مانند شلوارک بدنسازی، مچ بند و… در دنیای ورزشکاران حرفه ای وجود دارد که باعث آسان تر شدن تمرینات و همچنین برطرف کننده نیازهای بدنسازان هستند. آیتم های مورد علاقه ورزشکاران می توانند گزینه های متعددی باشند اما در بخش پوشش، اهمیت این مورد دو چندان می شود. اغلب، ما بدنسازان حرفه ای را با سوشرت های جذاب و کفش های کاربردی در باشگاه ها می بینیم. شاید به لحاظ ظاهری استفاده از سویشرت و هودی در میان بدنسازان برایتان عجیب و سوال برانگیز باشد. ما در اینجا قصد داریم علت این انتخاب ها را بررسی کنیم.

 هودی و سویشرت

پوشیدن هودی یا سویشرت می تواند بدن شما را تشویق کند که عرق کند! این یک راه عالی برای آزادسازی سموم و پاکسازی بدن شما است. بنابراین پوشیدن سویشرت و هودی به شما کمک می کند عرق خود را برطرف کنید. با این حال در ادامه به بررسی دلایل علاقه بدنسازان به پوشیدن انواع سویشرت و هودی حین تمرینات خواهیم پرداخت.

1. این ها سویشرت و هودی معمولی نیستند!

قبل از بررسی دلایلی که باعث می شود این سویشرت و هودی ها در حین تمرین پوشیده شوند، باید در مورد مواد و طراحی آنها صحبت کنیم. اول از همه باید بگوییم، آنها با مواد گرم و سنگین مانند کاپشن معمولی که در هوای سرد پوشیده می شوند، ساخته نشده اند. بیشتر اوقات آنها در واقع بدون آستین هستند و بیشتر شبیه جلیقه های نخی سبک یا پشمی یا سویشرت و هودی هستند. آنها گاهی زیپ دارند اما معمولاً اکثر بدنسازان بدون آن را می پوشند. بر این اساس، از همان ابتدا باید متوجه شویم که چنین لباس هایی در واقع برای افرادی است که دقیقاً هنگام تمرینات آنها را می پوشند. آنها شبیه به ژاکت های سنتی نیستند. با این حال، بسیاری از مردم در حالی که ورزش می کنند، به دلایل مشابه و حتی بیشتر، آن را می پوشند.

2. جلوگیری از صدمات

اگر ورزش را تماشا و دنبال می کنید، احتمالاً می دانید که بازیکنان هرگز با رکابی قهرمانی و کیت های خود گرم نمی شوند و روی نیمکت نمی نشینند. آنها در واقع این کار را با لباس های ورزشی، شلوار و شلوارک انجام می دهند. آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا اینطور است؟ پاسخ به این سوال بسیار آسان و مستقیم است، در حالی که این می تواند مهم ترین دلیل باشد گرم نگه داشتن بدن برای مدت طولانی از آسیب های مربوط به ماهیچه ها، مفاصل و تاندون ها جلوگیری می کند. اگر مستقیماً بدون گرم کردن صحیح، تمرینات خود را آغاز کنید،عضلات شما فشار خیلی زیادی را متحمل می شوند که ممکن است منجر به گرفتگی یا پارگی تاندون ها شود، که این امر به این دلیل اتفاق می افتد که آنها سرد هستند و آماده ی انجام کارهای سنگین نیستند و تمرینات شما مانند ضربه های سنگین به عضلات شماست. وقتی بازیکنان فوتبال در حاشیه بدن خود را گرم می کنند، معمولاً لباس ورزشی خود را بر تن می کنند. بسکتبالیست ها قبل از کوارتر اول و سوم همین کار را می کنند در حالی که در حال گرم شدن هستند. بدنسازان به همین دلیل پیراهن های گرم خود را با کاپشن می پوشند. اگر می خواهند در تمرینات روزانه خود، بهترین عملکرد را داشته باشند، ماهیچه ها، استخوان ها و مفاصل آنها باید گرم و آماده عمل باشند. و تمرینات روزانه آنها به همان اندازه سخت است. کمک به بدن برای گرم شدن و گرم ماندن با لباس مناسب بسیار مهم است، بنابراین آنها به طور مرتب آنها را بپوشند، به ویژه هنگامی که بیرون و داخل سالن بدنسازی کمی سردتر است.

3. راحتی

پوشیدن سویشرت و هودی به جای لباس ورزشی مردانه شرافیت هنگام ورزش ممکن است حتی برای شما راحت تر باشد. در یک باشگاه بدنسازی، همیشه کسانی هستند که به اندام شما نگاه می کنند و خود را با شما مقایسه می کنند. افراد بیشتر خودآگاه و خودآگاه اغلب در مورد اندام باریک یا جثه ی کم حجم خود خجالتی هستند، به همین دلیل است که آنها به باشگاه می روند لباس های تنگ برای همه مناسب نیست و گزینه های دیگر مانند شلوارهای بدنسازی و تاپ های کم حجم برای خانم ها مناسب نیستند. سویشرت و هودی ها در اینجا کمک بزرگی هستند و هنگامی که در انتهای تمرینات غرق در عرق هستید، بدن شما را راحت تر گرم می کند. جنبه مثبت آنها این است که جیب های بیشتری دارند تا بتوانید تلفن، هدفون یا حتی آب را به خود نزدیک نگه دارید

4. مد و سبک

در عصر مدرن، هر چیزی و همه چیز می تواند و نوعی مد محسوب می شود. هر فعالیت ورزشی که انجام دهید، مجموعه وسیعی از وسایل تخصصی وجود دارد که می تواند تمرین شما را کمی آسان تر یا حداقل راحت تر کند. این دلیل بیش از حد کافی برای دنبال کردن آن است. دلیلی وجود دارد که همه مارک های ورزشی دارای خطوط مد خاصی برای ورزش ها و فعالیت های مختلف هستند. بدنسازان نسبت به بازیکنان تنیس به تجهیزات متفاوتی نیاز دارند، از پوشاک معمولی و ضربات پا تا لوازم جانبی. سویشرت و هودی ها، معمولی و بدون آستین، بخشی از فرهنگ هستند و دهه هاست که وجود دارند. به هر حال سویشرت و هودی، لباس ورزشی محسوب می شود، بنابراین احتمالاً افرادی که مشتاق تمرین و عرق کردن هستند حداقل تعدادی از آنها را به عنوان لباس معمولی خود انتخاب می کنند.

5. سوزاندن کالری بیشتر

برای به پایان رساندن کارها، باید به یکی از تاکتیک های اثبات شده اشاره کنیم که چگونه می توانید هنگام تمرین کالری بیشتری بسوزانید. پوشیدن یک لایه دیگر لباس باعث می شود تا هنگام انجام کار بیشتر عرق کنید، ضربان قلب شما افزایش می یابد که منجر به سوزاندن کالری بیشتر در این فرآیند می شود. سوزاندن کالری به معنای کاهش چربی است، بنابراین اگر این اتفاق بیشتر بیفتد، چربی بیشتری از دست خواهید داد و لاغرتر می شوید. بنابراین، اگر می خواهید این اثر را به حداکثر برسانید، در اسرع وقت در حین تمرینات بدنسازی و وزنه برداری پوشیدن سویشرت و هودی را شروع کنید

کفش حرفه ای بدنسازی

اگر کار با وزنه در رشته ی بدنسازی از علاقه مندی های شماست، کفش مناسب برای به حداکثر رساندن عملکرد شما ضروری است. استفاده از دانش عمیق برای تولید کالاهای درجه یک، که به طور خاص برای آموزش و تمرین طراحی شده است، فاکتور مهمی محسوب می شود که نباید از آن غافل شد. هنگامی که کفش های مخصوص بدنسازی و وزنه برداری ساخته می شوند، در طراحی آنها ویژگی هایی را در نظر گرفته شده که به عملکرد عالی کمک می کند و در کنار این مزیت، خود کفش نیز خوب به نظر می رسد.. به عنوان مثال ، دوخت نازک روی کف کفش، به کاربران این امکان را می دهد تا به راحتی سطح زیر پای خود را احساس کنند، به تعادل کمک می کند و موقعیت صحیح را هنگام بلند کردن وزنه آسان می کند. این کفش های ویژه با استفاده از چفت های محکم و در ترکیب رنگ ها و سبک های مختلف، انتخاب های جذاب و کاربردی زیادی را ارائه می دهند.

 

بدنسازان حرفه ای چه می پوشند؟

مقاله‌های پیشنهادی

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام . شرافیت همیشه پاسخگوی شماست .
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم