لگینگ چیست؟

امروزه با توجه به رواج استایل‌های خاص و متمایز، شلوار‌های لگ بیش از گذشته  محبوب شده و روز به روز این محبوبیت در بین جوان‌ها بیشتر می‌شود. به طور کلی لگینگ به دلیل استایل خاص خود در موارد مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از آن را می‌توان در مهمانی‌های رسمی، غیر رسمی و همچنین در سالن‌های ورزشی مشاهده کرد.

برای خرید لگ طرح دار زنانه شرافیت کلیک کنید .

به دلیل مزیت و ویژگی‌هایی که این شلوار‌ها در باشگاه‌های ورزشی دارند، حال بسیاری از مربیان ورزشی استفاده از آن را به سایر لباس‌های مناسب ترجیح می‌دهند. به طور کلی باید گفت که اگر به دنبال خرید لباس ورزشی هستید که علاوه بر زیبایی کیفیت بالایی نیز داشته باشد، لگ زنانه ورزشی  بهترین گزینه‌ی پیش روی شما است.

لگینگ طرح دار شرافیت
لگ زنانه طرح دار شرافیت

آشنایی با انواع لگینگ

لگ‌های مختلفی در بازار وجود دارند که برای تیپ‌های رسمی بسیارمناسب هستند. همچنین برخی لگ‌ها برای ست لباس ورزشی زنانه نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. آقایان نیز می‌توانند از انواع لگ برای لباس ورزشی مردانه خود استفاده کنند. در ادامه با انواع آن‌ها آشنا می‌شویم.

لگ چرمی: لگ چرمی یکی از لگ‌های پرطرفدار است که در ست‌های رسمی و غیر رسمی از این مدل می‌توان بهره گرفت. با استفاده از لگ رسمی می‌توان ست شیک و جذابی را به وجود آورد و استفاده از آن برای افرادی که طرفدار ظاهر شیک و متمایز هستند مناسب است.

جگینگ: بسیاری از افراد به استفاده از شلوار جین عادت داشته و معمولا در ست‌های آن‌ها همواره شلوار جین وجود دارد. شما نیز اگر از این دست افراد هستید و به دنبال راهی برای تغییر استایلتان می‌گردید، جگینگ می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. این مدل لک از نظر بافت، شکل و نوع دوخت بسیار شبیه به شلوار جین است و فقط بیشتر جذب بدن می‌شود.

لگ طرحدار: افرادی که مدام در مراسم و مهمانی‌های دورهمی دوستانه دعوت می‌شوند، نه می‌توانند از لباس‌های رسمی استفاده کنند و نه استفاده از لباس‌های خانگی برای آن‌ها مناسب است. این افراد می‌توانند با انتخاب لگ طرحدار ظاهر شیک و زیبایی را در مهمانی‌های دوستانه برای خود ایجاد کنند. از برخی از مدل‌های لگ‌ها نیز می‌توان در باشگاه بدنسازی به عنوان لباس ورزشی زنانه استفاده کرد.

لگ زنانه طرح دار شرافیت

لگینگ مردانه: همه‌ی مدل‌های لگ‌ها مخصوص بانوان نیست بلکه مردان نیز در صورت علاقه می‌توانند از مدل‌های مختلف آن بهره بگیریند. استفاده از لگ‌ها با لباس‌های گشاد و بلند می‌تواند استایل جدید و جذابی را برای شما ایجاد کند. همچنین استفاده از کلاه کپ شرافیت نیز می‌تواند تیپ شما را متمایز و خاص‌تر کند.

شلوار جذب بدنسازی شرافیت
لباس ورزشی شرافیت

راهنمای خرید لگ

برای آن که بتوانید لگ خوب و باکیفیتی را خریداری کنید که علاوه بر ظاهر شیک و زیبا دوام و مقاوت بالایی داشته باشد باید به موارد مختلفی توجه کنید که در ادامه به آن‌ها اشاره می کنیم.

بهترین جنس لگ برای خرید لباس ورزشی زنانه

معمولا افراد در هنگام خرید لگ فقط به زیبایی و ظاهر آن توجه می‌کنند و از این رو به کیفیت و جنس آن توجهی ندارند. توجه نکردن به کیفیت سبب بروز بیماری‌های پوستی مختلف می‌شود و همچین کیفیت تمرینات را به شدت کاهش می‌دهد. از این رو باید علاوه بر شکل و فرم لگ به کیفیت و جنس آن نیز بها دهید. حتی اگر از لگ می‌خواهید به عنوان لباس ورزشی زنانه استفاده کنید، توصیه می‌شود که به جنس آن بیش از ظاهرش توجه کرده و آن را در الویت انتخاب خود قرار دهید.

لگ زنانه طرح دار شرافیت

انتخاب لگ برای پوست‌های حساس: اگر پوست حساسی دارید معمولا با مشکلات مختلفی نظیر قرمزی و تورم پوست مواجه شده‌اید. به همین دلیل برای جلوگیری از این موضوع باید از لگ هایی استفاده کنید که چنین مشکلاتی را برای شما به وجود نیاورد. بهترین لگی که می‌توان از آن برای پوست‌های حساس بهره گرفت لگ‌هایی است که درصد نخ در آن بالا باشد. معمولا پارچه‌های نخی برای افرادی که دارای پوست حساس هستند بسیار توصیه می‌شود.

جنس لگ ورزشی زنانه: استفاده از مدل‌های چرمی لگ برای ورزش کردن طبیعتا مناسب نیست و نمی‌‌توان از آن‌ها برای انجام تمرینات مختلف بهره گرفت. پارجه‌هایی که برای لگ  زنانه مورد استفاده قرار می‌گیرند باید از پارچه خاص و مرغوبی تولید شده باشند. بهتر است که برای خرید لگ ورزشی  از جنس لاکرا و فلامنت استفاده کنید. لگ طرح دار  زنانه تنوع بیشتری از لگ مردانه دارد و علاوه بر موارد گفته شده می‌توانید برای خرید آن از کتان نیز استفاده کنید.

لگ زنانه شرافیت
لباس ورزشی زنانه شرافیت

به طور کلی در هنگام خرید لباس ورزشی زنانه به جنس محصولات توجه کنید تا با مشکلات مختلف در هنگام و بعد از تمرین روبه‌رو نشوید.

علاوه بر  جنس لگ باید به چه مواردی دیگری برای خرید آن توجه کرد؟

علاوه بر جنس باید به موارد دیگری نیز برای انتخاب بهترین لگ توجه کرد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

کیفیت دوخت: به دلیل فشار به عضلات در هنگام انجام تمرینات، امکان پارگی لگ‌ها بسیار زیاد است و باید برای آن که لگ در هنگام ورزش کردن دچار پارگی نشود، باید از مدلی استفاده کنیم که در مقابل پارگی، استحکام بالایی داشته باشد.

عکس

فرم زیبا: لگ‌ها چون به پا می‌چسبند، فرم قرارگیری آن‌ها در پا باید بسیار زیبا باشد. به طور کلی باید از لگ استفاده کنید که در پا تنگ نباشد و یا از سایزی استفاده نکنید که لگ در پا بلغزد.

کیفیت چاپ: در هنگام خرید لباس ورزشی زنانه باید از پوشاکی استفاده کنید که پس از مدتی استفاده، طرح روی آن از بین نرود. در انتخاب لگ نیز باید به این موضوع توجه کنید چرا که در باشگاه ورزشی بدن بسیار عرق می‌کند و شما مجبورید لباس‌های خود را به صورت پیوسته بشویید؛ بنابراین باید از لگ‌هایی استفاده کنید که در صورت شستشوی مداوم خراب نشود.

کمر لگ: بهترین نوع لگ‌ها، محصولی است که کمر کشی داشته باشد. از این رو بیشتر لگ‌ها موجود در بازار کشی هستند که پهنای کش آن‌ها متفاوت از یکدیگرند.

لگ زنانه طرح دار شرافیت

قد لگ: از دیگر موارد مهمی که می‌تواند در انتخاب لگینگ طرح دار مناسب بسیار حائز اهمیت باشد، قد و اندازه لگ است. معمولا بانوانی که به دنبال لباس ورزشی زنانه مناسب هستند از قد لگ کوتاه استفاده می‌کنند تا گرمای بدن آن‌ها در هنگام تمرین کاهش یاید.

استفاده از لگ چه مزیت‌هایی را به دنبال دارد؟

استفاده از لگ ورزشی مزیت‌های مختلفی را به همراه دارد که می‌توان گفت که بسیاری از افراد به دلیل این مزیت‌ها، لگینگ را برای خرید لباس ورزشی انتخاب می‌کنند. در ادامه برخی از مزیت‌های آن‌ را بازگو می‌کنیم.

کاهش دمای بدن: برخی از لباس‌ ورزشی مردانه سبب تعرق بیش از انداره بدن می‌شوند و به دلیل عدم جذب عرق بدن، دمای بدن را افزایش می‌دهند. اما استفاده از لگ ورزشی این مشکل را به طور کامل برطرف می‌کند و می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

کاهش التهاب و درد عضلانی: لگینگ‌ها به دلیل ساختاری که دارند می‌توانند در باشگاه بدنسازی درد‌‌های عضلانی را به حداقل برساند. لباس‌های تنگ و چسب جریان خون را در بدن افزایش می‌دهند و از این رو می‌توان گفت که بسیاری از بانوان می‌توانند با استفاده از لباس ورزشی زنانه چسب مانند لگ‌ها درد‌های عضلانی خود را کمتر کنند.

قرارگیری بهتر فرم بدن: با استفاده از لگ ورزشی بدن فرد، فرم بهتری به خود می‌گیرد که این موضوع در افزایش اعتماد به نفس در باشگاه نیز تاثیر گذار است و از طرف دیگر افزایش تعادل  بدن از دیگر فواید خرید لباس ورزشی لگینگ است.

حرکات آزادانه بدن: این که در باشگاه ورزشی بتوانید انواع حرکات را بدون هیچگونه محدودیتی انجام دهید یکی از مسائلی است که در باید در هنگام خرید لباس ورزشی به آن توجه کنید. لباس های چسب نامناسب به مفاصل فشار وارد کرده و از خم و راست شدن آزادانه آن‌ها نیز جلوگیری می‌کنند. از این رو توصیه می‌شود که لباس‌های چسب مناسب و باکیفیت مانند انواع مختلف لگ ها را انتخاب کنید.

لگینگ چیست؟

مقاله‌های پیشنهادی

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام . شرافیت همیشه پاسخگوی شماست .
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم