لباس استرج ورزشی چیست

استرج ورزشی شرافیت

اغلب افرادی که در باشگاه های بدنسازی فعالیت می‌ کنند به دنبال پیدا کردن تی شرت اندامی بدنسازی برای نمایش بهتر استایل خود می باشند. اگر هنوز هم با این سوال مواجه هستید که لباس استرج ورزشی چیست؟ بهتر است بدانید که یکی از بهترین لباس ها برای باشگاه بدنسازی محسوب می شود. برند شرافیت باکیفیت ترین نوع لباس مناسب بدنسازی را ارائه می دهد.

پارچه استرج ورزشی چیست؟

پارچه های زیادی در سطح بازار تولید شده اند که از آنها برای دوخت البسه ورزشی استفاده می شود. یکی از بهترین پارچه هایی که مورد توجه ورزشکاران قرار گرفته، پارچه استرج ورزشی است.

پارچه استرج ورزشی نوعی از پارچه مصنوعی بوده که با قابلیت کشش دو طرفه و چهار طرفه با استفاده از الیاف لاکرا، الاستین و اسپندکس تولید می شود

الیاف به کار برده شده در این پارچه مقاومت لباس های ورزشی را افزایش می دهند و موجب شده تا ورزشکار به راحتی بتواند تمامی فعالیت های سخت ورزشی را بدون درگیر شدن با لباس خود انجام دهد.

پارچه های استرج معمولا در دو دسته پارچه با کش دو طرف و پارچه استرج با کش چهار طرف تولید می ‌شود. از پارچه‌ هایی که دو طرف کش بوده به دلیل داشتن استحکام بالاتر برای تولید انواع لباس های ورزشی و دوخت مایوهای شنا استفاده می کنند.

برند شرافیت با در نظر گرفتن ویژگی‌ های پارچه، مناسب برای لباس ورزشی سعی کرده، بهترین متریال ها را برای تولید محصولات خود به کار ببرد، تا با خیال راحت می توانید هر گونه لباس مناسب بدنسازی را تهیه کنید.

معرفی لباس استرج ورزشی

لباس استرج ورزشی چیست؟ این جزء سوالاتی بوده که در هنگام تهیه لباس های ورزشی ممکن است برای افراد به وجود بیاید. باید بدانید که لباس های استرج در دسته لباس های بسیار راحت قرار می گیرند که ورزشکاران در حین انجام حرکات کششی و حرکات مختلف ورزشی، می توانند از آن استفاده کنند.

لباس استرج ورزشی فرم جذب داشته و به خوبی می ‌تواند اندام بدن ورزشکار را به نمایش بگذارد و با داشتن حالت کششی امکان آزادی عمل بیشتری را به ورزشکار می دهد.

از لباس های استرج با آستین بلند در فصل سرد سال استفاده می کنند که به همراه گرمکن های ورزشی به عنوان یک لباس مناسب بدنسازی محسوب می گردد.

اما گاهی اوقات لباس استرج ورزشی به صورت تاپ نیز طراحی و تولید می ‌شود که بیشتر برای استفاده در فضاهای سربسته و فصول گرم سال کاربرد دارد.

مهم ترین ویژگی های تی شرت اندامی بدنسازی

بدنسازی و فیتنس جزء ورزش ‌های پرطرفدار ایران است که در حال حاضر اغلب افراد هم به صورت حرفه ‌ای هم به صورت سرگرمی به این ورزش ها مشغول می باشند. فرقی نمی کند که تا چه حد در ورزش حرفه ای باشید؛ اما باید برای انجام حرکات درست از لباس های مناسب استفاده نمایید، تا ضمن لذت بخش کردن انجام حرکات ورزشی، از بدن خود نیز محافظت نمایید.

لباس بدنسازی باید دارای برخی از مشخصات و ویژگی های خاص باشد، تا ورزشکار در آن احساس راحتی داشته و بتواند بهترین نتیجه مطلوب را در حین تمرینات بدنسازی به دست آورد.

عوامل زیادی می توانند در ویژگی های تی شرت اندامی بدنسازی تاثیر بگذارند که شامل جنس، اندازه و کیفیت این لباس ها می باشد:

جنس تی شرت اندامی بدنسازی

برای تهیه تی شرت اندامی بدنسازی ممکن است که با متریال های مختلفی در بازار روبرو شوید اما باید در هنگام تهیه این لباس، توجه کنید که پارچه باید رطوبت گیر باشد. ترکیب الیاف مصنوعی و پنبه در کنار یکدیگر بهترین نوع جنس پارچه لباس ورزشی محسوب می گردد. زیرا ضمن جذب رطوبت و تبخیر آن، به دلیل قابلیت کشسانی شرایط حرکت بهتر و آسانتر را نیز فراهم می آورد.

استرج ورزشی شرافیت

ضد چروک بودن

به دلیل انجام دادن حرکات ورزشی زیاد، باید از لباس هایی استفاده شود که در حین انجام فعالیت ها چروک نگردد؛ زیراب ایجاد چروک بر روی البسه حس خوشایندی در فرد ایجاد نمی کند.

انتخاب متناسب با فصل

در فصل زمستان و روزهای سرد بهتر است که از تی شرت های آستین بلند استفاده کنید که به اندازه کافی قابلیت تنفس پذیری داشته و بتواند بدن را نیز گرم نگه دارد. اما در فصل تابستان و روزهای گرم سال از رکابی ‌های ورزشی مناسب و همچنین تیشرت های آستین کوتاه نیز می توان استفاده نمود.

دوخت لباس

مهمترین ویژگی های یک تیشرت بدنسازی با کیفیت و مرغوب مشخصات دوخت آن است. باید درز‌های دوخت به گونه ‌ای باشد که ساییدگی بر روی پوست ایجاد نکند؛ زیرا در حین حرکت های کششی و سخت به پوست آسیب می رساند.

رنگ لباس

رنگ جزء موارد بسیار مهم بوده که اغلب افراد بر اساس سلیقه، لباس ها را انتخاب می کنند. اما به دلیل اینکه در رشته بدنسازی تحرک زیاد بوده و تعریق نیز شدید است، انتخاب رنگ های تیره و به خصوص رنگ مشکی می تواند گزینه ایده آل تری باشد.

سایز بندی لباس

سایزبندی جزء موارد بسیار مهمی بوده که هر کدام از بدنسازان باید با توجه به حجم عضلات و اندام خود، لباس مناسب تهیه کنند تا ضمن محکم نگه داشتن عضلات، افراد در آن احساس راحتی داشته و تمامی حرکات خود را بدون فشار مضاعف انجام دهند.

شرافیت انواع تیشرت اندامی بدنسازی با کیفیت بالا و سایزبندی های متنوع را در دسترس ورزشکاران قرار داده است.

لباس بدنسازی مناسب برای اندام های مختلف

معمولاً بدنسازان و فیتنس کاران بر روی بالاتنه خود بیشتر کار می کنند و باید لباس مخصوص برای اندام خود را تهیه نمایند.

با توجه به ژنتیک و نوع ورزش های انتخابی، بدنسازان به چند گروه طبقه‌بندی می ‌شوند، شناخت هر کدام از این گروه ها کمک کرده تا لباس های مناسب تهیه شود.

در اینجا به معرفی اندامهای مختلف و لباس های مناسب این اندام اشاره می ‌کنیم:

اندام سیبی شکل: افراد با این اندام بهتر است که لباس های تمرینات ورزشی بالاتنه را تا حدودی راحت تر در نظر بگیرند، تا بتوانند به شکل بهترین حرکت های مختلف را انجام دهند.

اندام ساعت شنی: این افراد معمولا از بدن پرتری برخوردار بوده و برای جذاب تر دیده شدن باید  از لباس ‌ها و شلوارهای جذب استفاده نمایند.

اندام مستطیلی: افرادی که دارای این اندام هستند، بهتر است از لباس هایی با یقه بازتر استفاده کنند و همچنین از رنگ های مختلف برای تاپ و شلوار انتخاب نمایند.

اندام گلابی: این افراد برای بهتر به نظر رسیدن باید در قسمت پایین تنه از رنگ‌ های تیره به کار ببرند و برای لباس بالاتنه می توانند از رنگ های روشن تر نیز بهره ببرند.

در تیم شرافیت کارشناسان متبحری حضور دارند که می ‌توانند ورزشکاران در انتخاب لباس مناسب مشاوره بدهند که این افراد با خیال راحت تری اقدام به ثبت سفارش و خرید لباس مناسب خود کنند.

استرج ورزشی شرافیت
استرج ورزشی شرافیت

گام های مهم برای خرید لباس مناسب بدنسازی

برای افرادی که به صورت حرفه‌ ای در رشته بدنسازی فعالیت می‌ کنند یا افرادی که به تازگی قصد دارند، در این رشته وارد شده و به شکل حرفه ‌ای فعالیت نمایند، مهمترین مسئله انتخاب لباس مناسب است.

تهیه لباس زیبا، ایمن و با کیفیت به عنوان اولویت این افراد در هنگام خرید لباس مناسب بدنسازی قرار می گیرد. زیرا توجه کردن به این نکات، شرایط ورزش را برای آن‌ ها راحت ‌تر کرده و از ایجاد ناراحتی های پوستی در طی استفاده طولانی مدت جلوگیری می کند.

در این بخش قصد داریم تا گام های مهم برای خرید لباس مناسب بدنسازی را برای شما بازگو نماییم، تا با توجه به این موارد بتوانید خریدهای بهتری انجام دهید:

  • لباس بدنسازی باید به گونه ای بر روی بدن قرار بگیرد که میزان انجام کارهای ورزشی و تحرکات افزایش پیدا کند.
  • سایز مناسب لباس ورزشی جزء موارد بسیار مهم است که هم در انتخاب شلوار و هم در انتخاب پوشش مناسب برای بالاتنه باید به آن توجه ویژه شود.
  • لباس هایی را انتخاب و خریداری نمایید که پس از شستشو کیفیت آنها به هیچ عنوان از لحاظ رنگ از دست نرود و همچنین بافت آنها نیز شل و وارفته نگردد.
  • برای هر فصل البسه ورزشی مناسب همان فصل را تهیه کنید، زیرا در انجام تمرینات ورزشی تاثیر بیشتری می گذارد.
  • در انتخاب رنگ ها دقت ویژه‌ ای داشته باشید؛ زیرا رنگ های سفید و مشکی، رنگ هایی بوده که اعتماد به نفس را بالاتر می برند، اما استفاده از رنگ های شاد نیز موجب ایجاد انرژی و جذاب تر شدن افراد می گردد.

بهترین قیمت فروش لباس بدنسازی

در حوزه عرضه و فروش لباس های ورزشی، برندهای زیادی در حال فعالیت بوده که شرافیت یکی از بهترین های حال حاضر می باشد.

برای اینکه انواع لباس استرج ورزشی یا لباس مناسب بدنسازی تهیه کنید، با مراجعه به سایت فروش این مجموعه می توانید بهترین انتخاب ها را داشته باشید.

 چرا که در این مجموعه ضمن در نظر گرفتن کیفیت بالا برای محصولات، قیمت های مناسبی هم ارائه می گردد.

تی شرت اندامی بدنسازی جزء مهم ترین البسه برای فعالان در این رشته است که از با کیفیت ترین نوع تیشرت ها را می توانید متناسب با اندام خود تهیه کنید.

لباس استرج ورزشی چیست

مقاله‌های پیشنهادی

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام . شرافیت همیشه پاسخگوی شماست .
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم