فیلتر ها

زانو بند ورزشی شرافیت؛ محافظ زانوی ورزشکاران قهرمان!

زانو بند ورزشی یکی از تجهیزات ورزشی مورد نیاز هر ورزشکار حرفه ای است و از زانوی شما در برابر فشار و آسیب احتمالی ناشی از انجام حرکات ورزشی پر فشار جلوگیری می کند.

شاید هر روز این سوال را از خودتان بپرسید که ” چرا ورزش را شروع نمی کنیم” یکی از علت های آن می تواند ترس از آسیب و عوارض احتمالی ناشی از انجام حرکات پرفشار به خاطر استفاده نکردن از لوازم ورزشی مناسب مثل زانو بند ورزشی باشد.

 فایده های استفاده از زانوبند ورزشی

  • استفاده از زانو بند ورزشی در کنار سایر لوازم ورزشی مثل کمربند بدنسازی، آرم بلاستر، مچ بند بدنسازی و… بهترین پیشگیری و حفاظت را از مفاصل زانوهای شما در برابر حرکات سنگین ورزشی می کند.
  • همچنین اگر زانوهای شما به خاطر استفاده نکردن از زانو بند ورزشی و یا اجرا نکردن درست تمرینات آسیب دیده، درد و تورم ناشی از آن را کاهش می دهد.
  • زانو بند به شما در اجرای درست و صحیح حرکات تمرینی تان کمک می کند و کیفیت و بازدهی حرکات شما را چندین برابر خواهد کرد.
  • علاوه بر این، استفاده از زانو بند باعث گرم نگه داشته شدن زانوهای شما می شود.

عوارض استفاده نکردن از زانو بند 

تا این جا فهمیدید که استفاده از زانو بند ورزشی برای یک ورزشکار چه قدر لازم و ضروری است. استفاده نکردن از زانو بند عوارضی را با خود به همراه دارد که می تواند شما را از  انجام تمرینات دور کند. پس اگر می خواهید قهرمان شوید و خوش بدرخشید، استفاده از زانوبند safe  و زانوبند چسبی شرافیت را فراموش نکنید!

 

اثرات جانبی استفاده نکردن از زانو بند عبارتند از:

  • ساییدگی زانو
  • آسیب رسیدن به تاندون زیر کشکک زانو
  • تخریب بافت و عضلات زانو

چه کسانی می توانند از زانو بند استفاده کنند؟

ورزشکارانی که در رشته های ورزشی مثل بدنسازی، بسکتبال، فوتبال، والیبال، ایروبیک، دوچرخه سواری و یا سایر فعالیت های ورزشی فعالیت می کنند می توانند از زانو بند ورزشی شرافیت استفاده کنند.

همچنین به علاوه این که می توانید از زانوبند برای جلوگیری از آسیب های احتمالی در انجام ورزش های سنگین و یا پربرخورد استفاده کنید، از آن می توانید برای کاهش آسیب ناشی از سایر فعالیت های روزمره که به مفاصل شما آسیب وارد کرده نهایت استفاده را ببرید.

در آخر هم فراموش نکنید شرافیت همراه لحظه به لحظه شما در روزهای سخت است!

keyboard_arrow_up
طراحی و توسعه توسط