استایل مناسب تابستان

لباس ورزشی شرافیت

انتخاب یک استایل مناسب تابستان از جمله چالش ها و یا دغدغه هایی به شمار می رود که عموم مردم با آن مواجه هستند. با ورود به هر فصلی نیاز به تهیه لباس های مناسب برای آن فصل به وضوح حس می شود و افرادی نیز که به پوشش خود اهمیت بسیار زیادی می دهند تمام سعی خود را به کار می گیرند تا از سبک های خاصی که هماهنگ با فصل هستند استفاده نموده و یک استایل زیبا و شیک  مانند تیشرت و پلوشرتهای مردانه شرافیت  برای خود انتخاب کنند. این موضوع برای فصل تابستان نیز صدق می کند چرا که این فصل نیز همچون دیگر فصل ها نیاز به لباس های مناسب داشته و شما نمی توانید از لباس هایی که فصل های دیگر استفاده می کردید در این فصل نیز استفاده نمایید.

به همین منظور پارچه ها و مدل لباس های خاصی قبل از شروع این فصل به بازار وارد می شوند که با انتخاب دقیق آن ها می توان یک استایل مناسب تابستان را فراهم ساخت. برای این امر بایستی با نوع پارچه های مناسب برای فصل تابستان و تئوری رنگ ها آشنایی داشته باشید تا درانتها به نتایج دلخواهتان دست یافته و از استایل زیبای خود نهایت لذت را ببرید. آیا با تئوری رنگ ها آشنایی دارید ؟ چه پارچه هایی برای فصل تابستان مناسب هستند ؟ برای خلق یک استایل مناسب تابستان چه ایده هایی کاربردی هستند ؟

بهترین پوشش برای تابستان

درگام اول شما باید در این فصل از لباس هایی استفاده کنید که گشاد بوده و از جنس پنبه یا کتان تولید شده اند. خرید یک کلاه یا عینک آفتابی به شما کمک می کند تا کمتر در معرض نور آفتاب قرارگیرید بنابراین توصیه داریم حتما در ساعات مشخصی از روز همچون 11 صبح تا 3 بعد ظهر که هوا نسبت به ساعات دیگر گرم تر است از این اکسسوری ها استفاده نمایید تا علاوه بر زیبایی استایل خود مانع از آفتاب سوختگی شوید. تیشرت های  گشاد زنانه به خنک ماندن بدن شما کمک می کنند و شما با آگاهی از مناسب ترین رنگ ها می توانید یک استایل مناسب تابستان را بر اساس تئوری رنگ ها و نوع پارچه مناسب برای این فصل انتخاب نموده و به این طریق شرایط مناسبی را برای خود رقم بزنید.

لباس ورزشی زنانه شرافیت

لباس ورزشی در تابستان 

لباس ورزشی مردانه و لباس ورزشی زنانه در تابستان کاملا متفاوت با زمستان می باشد. آقایان ورزشکار در تابستان بیشتر از رکابی ورزشی و شلوارک ورزشی با جنس سوزنی برای رد و بدل شدن هوا استفاده میکننئ و خانم های ورزشکار هم تاپ ها و شلوارک های کوتاه زنانه و برای دویودن از مانتوهای ورزشی با اسکارف ورزشی میپوشند .

اهمیت استفاده از استایل مناسب تابستان

در بخش قبل اشاره نمودیم که انتخاب یک پارچه مناسب برای فصل تابستان اهمیت قابل توجه ای دارد و این امر ارتباط مستقیمی نیز با انتخاب یک استایل مناسب تابستان داشته و نباید نادیده گرفته شود. لباس های تنگ و پلاستیکی به هیچ عنوان برای این فصل مناسب نیستند چرا که به راحتی زمینه های ابتلای شما به انواع مختلف بیماری های پوستی همچون قارچی و میکروبی را فراهم می نمایند چرا که دراین فصل بدن انسان به دلیل قرار گرفتن در معرض نور خورشید آب زیادی را از دست خواهد داد. لباس های مخصوص خانم ها و آقایان به  دسته های مختلفی تقسیم می شوند که هرکدام اهمیت قابل توجه ای در زیبایی استایل شما دارند بنابراین برای دستیابی به یک استایل مناسب تابستان ابتدا بایستی با این دسته ها آشنا شوید.

اسلش شرافیت

استایل مناسب تابستان برای خانم ها

انتخاب یک لباس مناسب از میان لباس هایی همچون مانتو ، کفش ، شلوار و یا شال و روسری اهمیت بسیار زیادی دارد. براین اساس می توان گفت که لباس خانم ها دراین فصل شامل مانتوی تابستانه ، کفش های تابستانه ، پیراهن های نخی و شال و روسری می شود. در ادامه به مجموعه نکاتی اشاره می کنیم که در طراحی استایل مناسب با استفاده از این لباس ها اهمیت بسیار زیادی دارند.

  • حتما از مانتوهای رنگ روشن که با استفاده از پارچه های نازک دوخته شده اند استفاده کنید.

رنگ های شاد و روشن می توانند به انسان انرژی بسیار زیادی را انتقال دهند به همین جهت است که برای فصل تابستان بسیار مناسب بوده و عموم لباس هایی نیز که در این فصل به بازار عرضه می شوند به این رنگ می باشند. اگر قصد دارید تا یک استایل مناسب تابستان برای محل کار خود انتخاب کنید انتخاب مانتو در رنگ های کرم ، سفید و قهوه ای روشن بهترین گزینه برای شما به شمار می روند.

  • برای تابستان حتما کفش های صندل روباز تهیه کنید

تابستان از جمله فصل هایی است که می توان در آن به راحتی انواع مختلفی از صندل ها را مورد استفاده قرار داد. بنابراین می توان گفت کفش های عروسکی و رو باز مناسب ترین کفش ها برای بانوان درفصل تابستان به شمار می روند چرا که علاوه بر زیبایی مانع از تعریق پاها می شوند.

  • شال ها و روسری های نخی بهترین گزینه برای فصل تابستان هستند

استفاده از شال و روسری های ابریشمی و یا لیز در طراحی استایل مناسب تابستان جایی ندارد بنابراین توصیه داریم این دسته از شال ها کنار گذاشته و شال های نخی را جایگزین شال و روسری های ابریشمی کنید. در حال حاضرتنوع رنگی بسیار زیادی را می توان برای شال های نخی شاهد بود که با زیبایی وصف نشدنی خود می توانند ترکیبی بسیار زیبا را با دیگر لباس های شما خلق کنند.

اسکارف زنانه شرافیت

پیراهن های بلند ساحلی و کاربردهای آن ها

پیراهن های بلند ساحلی کاربردهای خاصی در طراحی استایل مناسب تابستان دارند و شما می توانید از آن ها در این فصل هنگام رفتن به ساحل استفاده کنید اما فراموش نکنید که کاربرد این لباس ها به همین جا محدود نمی گردد. شما می توانید این پیراهن ها را همراه با شومیزهای زیبا در خیابان ها نیز مورد استفاده قرار داده و استایلی شیک و خاص را در این فصل برای خود رقم بزنید.

استایل مناسب تابستان برای آقایان

لباس هایی که عمدتا توسط آقایان مورد استفاده قرار می گیرند شامل شلوار ، پیراهن و کفش می شوند اما توجه داشته باشید انتخاب درست این لباس ها اهمیت قابل توجه ای در طراحی استایل مناسب تابستان دارد بنابراین لازم است هنگام انتخاب نکات بسیار مهمی را مدنظر قرار دهید. از مهم ترین نکاتی که رعایت نمودن آن ها در این زمینه می تواند به شما کمک های شایانی نماید موارد زیر را می توان تشریح نمود.

  • استفاده از شلوار جین را کنار بگذارید

در بخش های قبل نیز اشاره نمودیم که فصل تابستان فصلی مناسب برای استفاده از لباس های تنگ نیست چرا که بدن شما بسیار گرم خواهد شد و به این طریق ممکن است دچار بیماری های پوستی شوید. توصیه داریم به هیچ عنوان از شلوارهای جین در این فصل استفاده نکنید و شلوارهایی با پارچه های خنک تر را جایگزین شلوارهای جین کنید.

  • از لباس هایی که با پارچه های نخی دوخته شده اند استفاده کنید

پارچه های نخی از جمله پارچه هایی هستند که برای فصل تابستان بسیار مناسب می باشند و این امر نشان   می دهد استفاده از آن ها در طراحی استایل مناسب تابستان بسیار اهمیت دارد. براین اساس نخستین انتخاب خود را به خرید پیراهن و یا شلوارهای نخی با رنگ های روشن اختصاص دهید.

  • استفاده از کلاه و عینک آفتابی را فراموش نکنید

کلاه و عینک به عنوان اکسسوری های بسیار مهم در دنیای مد و فشن شناخته می شوند که استفاده از آن ها در فصل تابستان علاوه بر زیبایی به شما کمک می کند تا از خود در برابر نور مستقیم آفتاب محافظت کنید.

  • صندل های مردانه را جایگزین کفش های اسپرت نمایید

کفش های اسپرت خود را برای فصل های سرد کنار بگذارید چرا که فصل تابستان به هیچ عنوان برای استفاده از این کفش ها مناسب نیست. شما در این فصل بایستی کفش هایی را مورد استفاده قرار دهید که امکان عبور هوا از طریق منافذ آن ها وجود داشته باشد. در چنین شرایطی صندل ها بهترین گزینه به شمار می روند چرا که به خوبی می توانند نیازمندی های شما را در راستای طراحی یک استایل مناسب تابستان برآورده سازند.

نتیجه گیری
همان گونه که بیان نمودیم شروع فصل تابستان به معنای کنار گذاشتن لباس های ضخیم و زمستانی است بنابراین شما برای طراحی استایل مناسب تابستانی خود بایستی لباس های رنگ روشن و خنک را جایگزین این لباس های ضخیم و زمستانی نمایید. توجه داشته باشید شما با لباس های ضخیم نمی توانید یک استایل مناسب را داشته باشید بنابراین بایستی با اصولی که می توانند به شما در خوش استایل شدن کمک کنند آشنا شوید.

استایل مناسب تابستان

مقاله‌های پیشنهادی

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام . شرافیت همیشه پاسخگوی شماست .
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم