جنس لباس بسکتبال

لباس ورزشی شرافیت

جنس لباس بسکتبال

هر روز که می گذرد، محبوبیت بسکتبال در حال افزایش است و افراد بیشتری علاقه خود را به این ورزش سریع منحرف می کنند. امروزه بچه ها بیشتر از همیشه می خواهند بازی کنند و می خواهند بسکتبالیست های حرفه ای شوند. شما باید سخت کار کنید و تمرینات خود را به درستی ادامه دهید تا مطمئن شوید که مهارت های بازی شما عملاً توسعه می یابد در حالی که از استرس و آسیب ها دور هستید. برای تمرین صحیح، سطح بازی خود را بالا ببرید و برای جلوگیری از مصدومیت به برخی وسایل و تجهیزات ضروری نیاز دارید. اساسی ترین و سخت ترین قسمت انتخاب یک لباس کامل بسکتبال است. شما باید مراقب باشید که پیراهن های بسکتبال و شورت های بسکتبال شما شیک به نظر برسند و این برتری را داشته باشد که به تیم شما ظاهر برنده می دهد. شما باید رنگ ها، طرح ها، الگوها و موارد دیگر را تعیین کنید. علاوه بر ظاهر، باید مطمئن شوید که لباس تیم بسکتبال شما دارای تمام ویژگی هایی است که بازیکنان شما را قادر می سازد در حالی که راحت هستند در زمین خوب عمل کنند. در هنگام انتخاب لباس بسکتبال برای تیم خود به چند نکته توجه کنید تا کامل باشد.

با لباس ورزشی شرافیت لحظه لحظه از تمرینات خود بدون احساس ناراحتی، لذت ببرید. این لباس ها شامل: لباس ورزشی زنانه و لباس ورزشی مردانه در سایزها و مدل های متنوع و اور سایز می باشد. برای مشاهده ی تمامی مدل ها و اکسسوری ها به سایت شرافیت مراجعه کنید.

هنگام انتخاب طرح جسور باشید

انتخاب لباس مناسب بسکتبال بسیار مهم است. برای ظاهر حرفه ای تیم خود دقت لازم را داشته باشید، شما می توانید یک لباس فرم بسکتبال سفارشی مطابق مشخصات خود مانند نام تیم، لوگو و رنگ خود ایجاد کنید تا در میان تیم های دیگر برجسته باشد و شجاعت را برای تیم خود به ارمغان بیاورد تا احساس نمایندگی کنید. به هنگام انتخاب طرح لباس تیم بسکتبال خود از جسارت نترسید. به دنبال طرح هایی باشید که تیم شما را خاص جلوه می دهد. از هر جنبه ای مانند رنگ ها، الگوها، درزها و… به لباس ها دقت کنید. این کار نه تنها باعث می شود تیم شما خوب به نظر برسد، بلکه اعتماد به نفس آنها را نیز بالا می برد و وقتی اعتماد به نفس آنها بالا رفت، آنها به طور معمول در زمین فوق العاده عملکرد خوبی خواهند داشت و در هر بازی 100٪ خود را ارائه می دهند.

پارچه مناسب را انتخاب کنید

انتخاب پارچه مناسب بسیار مهم است. شما باید پارچه ای را انتخاب کنید که نه تنها بادوام بوده و تمیز کردن آن آسان باشد، بلکه باید مطمئن شوید که پارچه پیراهن بسکتبال و شورت بسکتبال سبک وزن، جاذب رطوبت، خشک شدن سریع، کشش پذیر و تنفس پذیر است. شما باید مطمئن شوید که پارچه لباس فرم شامل همه این ویژگی ها است در غیر این صورت بازیکنان شما فقط ظاهر خوبی خواهند داشت اما احساس خوبی ندارند و ناراحت کننده خواهند بود. آنها قادر نخواهند بود به درستی عمل کنند و در نهایت نتایج خوبی کسب نخواهند کرد. جنس و نوع  پارچه حتی مهم تر از ظاهر یا رنگ لباس سفارشی تیم شما است. وزن سبک، قابلیت تنفس و جذب رطوبت پارچه باعث راحتی بازیکنان شما می شود و به آنها این امکان را می دهد که انواع مختلفی از حرکات مورد نیاز برای گل زنی یا دفاع را انجام دهند. این خواص به آنها در دویدن، پرش، تیر اندازی و غیره کمک می کند. در کنار این ویژگی ها، علاوه بر این لازم است پارچه کمی مقاوم در برابر لکه باشد و از نوعی باشد که به راحتی تمیز شود. این کار باعث می شود بازیکنان شما هر جا که لباس های سفارشی تیم بسکتبال خود را پوشیده اند، تمیز و شاداب به نظر برسند.

لباس ورزشی شرافیت

 

 

5 مورد از  برترین پارچه ها برای لباس بسکتبال

  1. پلی استر رطوبت گیر.
  2. پلی استر دو پارچه.
  3. مش پلی استر.
  4. پلی استر-پنبه.
  5. پلی استر بافته شده با هوا.

لباس بدنسازی شرافیت با کیفیت بی نظیر در طرح ها، رنگ ها و مدل های مختلف برای آقایان و خانم های ورزشکار طراحی شده است. انواع تی شرت و پلوشرت زنانه شرافیت و رکابی ورزشی را در سایت شرافیت مشاهده کنید

لباس بسکتبال از چه موادی ساخته می شود؟

مربیان بسکتبال می دانند که لباس های بسکتبال با کیفیت برای عملکرد خوب یک ضرورت است. آنها باید یونیفرمی را انتخاب کنند که از دوام بالایی برخوردار باشد تا در برابر فرسودگی مقام باشد و بتوان فصل های طولانی را با آنها سپری کرد. پیدا کردن لباس ورزشی مناسب نقش مهمی در عملکرد خوب یک بازیکن در یک بازی سخت دارد. پیراهن های جدید بسکتبال از ترکیب پارچه ای ساخته می شود که شامل پلی استر از بطری های پلاستیکی آب بازیافت شده است. به گفته ی نایک، هر لباس تقریباً از 20 بطری دور ریخته شده ساخته شده است، که دوباره بازیابی، ذوب و تبدیل به نخ جدید شده است. ممکن است یکی بپرسد، پیراهن های بسکتبال از چه موادی ساخته شده اند؟ پاسخ این سوال “تقریباً 100% از پارچه پلی استر” است. پلی استر مزایای بسیار زیادی را ارائه می دهد که از جمله آنها می توان به کیفیت سبک و در عین حال با دوام آنها اشاره کرد و برای گذراندن زمان زیادی در زمین بازی مناسب است.

پیراهن و شورت باید از تناسب مناسبی برخوردار باشد

در کنار پارچه و طرح، اندازه نیز بسیار مهم است. مهم نیست پارچه ای خوب و کشسان انتخاب کنید اگر اندازه مناسب را نداشته باشید بازیکنان شما همیشه ناراحت خواهند بود. اندازه بسیار کوچک، بسیار تنگ خواهد بود و حرکات بازیکنان شما را محدود می کند و اندازه بیش از حد بزرگ نیز مانع حرکات درست آنها می شود و باز هم بازیکنان شما را از بهترین عملکرد باز می دارد. در گذشته، شلوارهای بلند به شورت های متوسط تبدیل شدند و در دهه 1930 مواد مورد استفاده برای پیراهن از پشم به پلی استر و نایلون تغییر کرد. این پارچه سبک تر به بازیکنان اجازه می دهد تا با تولید گرمای کمتر بدن و تبخیر عرق بیشتر فعالیت بیشتری داشته باشند. لباس نامناسب باعث می شود بازیکنان شما تمرکز خود را از دست بدهند و نتوانند کاری را که می توانند در زمین ارائه دهند را انجام دهند. به همین دلیل است که شما همیشه باید نمودار اندازه ی بازیکنان را بررسی کرده و لباس تیم بسکتبال مناسب برای هر بازیکن را سفارش دهید.

اجازه دهید تیم شما هنگام تصمیم گیری نظر خود را اعلام کند

اکنون به یکی از مهمترین بخش ها می رسیم. صرف نظر از اینکه طرح یا پارچه خوبی انتخاب کنید، لباس بسکتبال تیم سفارشی یا پیراهن های بسکتبال شما هرگز نمی تواند بی نقص باشد اگر بازیکنان شما آنها را دوست نداشته باشند. بالاخره آنها کسانی هستند که قرار است آنها را بپوشند. به همین دلیل است که نظر آنها در مورد لباس ارزش زیادی دارد و بسیار مهم است. حالا خود را به عنوان یک بازیکن تصور کنید. اگر مربی یا هر کس دیگری مجبور شود در بازی چیزی را بپوشد که دوست ندارید چه احساسی خواهید داشت؟ مهم این است که آنها لباس خود را دوست داشته باشند. بنابراین شما باید هنگام انتخاب لباس تیم، با آنها مشورت کنید. آنها را در بحث مشارکت دهید، بودجه تخصیص داده شده را به آنها بگویید، از آنها ایده بگیرید و بگذارید هنگام تصمیم گیری نظر بدهند این عمل همچنین از  دیدگاه تاکتیک های هدایت تیم خوب خواهد بود چون بازیکنان شما خوشحال خواهند شد و احساس می کنند که انتخابشان حائز اهمیت است.

 

شرافیت یکی از برندهای با کیفیت ایرانی است که سال ها سابقه ی فعالیت در طراحی و تولید لباس های ورزشی با بهترین متریال را دارد. این برند با استفاده از بهترین پارچه ها اقدام به تولید انواع لباس ورزشی، انواع لگ و شلوار زنانه شرافیت کرده است. شرافیت همواره کیفیت را اولویت محصولات خود قرار داده است.

 

جنس لباس بسکتبال

مقاله‌های پیشنهادی

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام . شرافیت همیشه پاسخگوی شماست .
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم