رفتارهای صحیح در بدنسازی

آموزش بدنسازی در وبلاگ لباس ورزشی شرافیت

 برای داشتن بدنی عضلانی شما باید قوانین آن را کاملا بدانید تا به هدف خود برسید

شدت:

  • در زمان انجام تمرینات در هر زمانی که احساس کردید توانایی انجام آن ها را ندارید، دست از تمرین بردارید و به طور کلی سعی کنید حرکات بیشتری را با وزنه های بیشتر و تعداد دفعات زیادتری انجام دهید.

برای خود یک زمان استراحت در نظر بگیرید.

بدانید که چه موقع به خودتان استراحت دهید و چه زمانی دوباره شروع کنید. اگر این موضوع برایتان سخت است که به خود استراحت دهید و باشگاه نروید، می توانید حجم تمرینات خود را کاهش دهید.

وزنه های سنگین بردارید.

بیشترین زمان تمرین خود را در حرکات ترکیبی متمرکز کنید: مانند پرش های سرعتی، اسکوات و ددلیفت. شما باید وزنه های سنگین بردارید تا بدن عضلانی بزرگتری داشته باشید.

تمرینات متنوع داشته باشید.

به ۶ تا ۸ ساعت تمرین بسنده نکنید. همیشه تمرینات ترکیبی، به این صورت که ۸ تا ۱۲ تمرین سنگین به همراه ۱۲ تا ۱۵ ساعت تمرین سبک و یا متوسط را انجام دهید. دامنه های تمرینی خود را در چرخه ی تمرین هفتگی متنوع سازید و از دامنه های تمرینی خاصی پیروی کنید.

آموزش بدنسازی در وبلاگ لباس ورزشی شرافیت

به زور وزنه ای را برندارید.

اگر شما به طور مداوم از این می ترسید که ممکن است در حین انجام یک سری از تمرینات به خود آسیب بزنید، خود را در مضیقه قرار ندهید و اگر به خودتان فشار بیاورید به خود صدمه خواهید زد و ممکن است هفته ها و ماه ها طول بکشد تا بدن به فرم طبیعی خود برگردد.

آموزش بدنسازی در وبلاگ لباس ورزشی شرافیت

 

همیشه به خود ایمان داشته باشید.

اگر به خودتان مطمئن نباشید که به هدف می رسید مطمئنا نخواهید رسید. عدم اطمینان به توانایی هایتان، شما را به عقب خواهد کشاند. همیشه ایمان داشته باشید که شما می توانید به اهدافتان برسید، حتی اگر زمان زیادی را برای آن صرف کنید و مجبور شوید که سخت کار کنید.

رفتارهای صحیح در بدنسازی

مقاله‌های پیشنهادی

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام . شرافیت همیشه پاسخگوی شماست .
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم