چگونه یک استایل زمستانه شیک داشته باشیم؟

لباس ورزشی شرافیت

برای داشتن انواع استایل زمستانه شیک می‌توانید از لباس‌های زمستانه و برخی از لباس‌ها و پیراهن‌های تابستانه استفاده نمایید به طور مثال می توانید پیراهن های یقه‌گرد و یقه‌دار تابستانه را در زیر بافت‌های یقه‌هفت بدون آستین بپوشید و یا این که این پیراهن‌ها را با انواع یقه‌اسکی‌ها ست کنید. برای این که این دسته از استایل‌های زمستانی شیک‌تر و زیباتر به نظر برسند بهتر است که از پیراهن‌های ساده استفاده کنید و بر روی این پیراهن‌ها بهتر است که بافت‌های طرح‌دار و یا بافت‌هایی که رنگ نود و سرد دارند بپوشید.

برای ساختن استایل‌های شیک زمستانه هرگز استفاده کردن از اکسسوری های متنوع را فراموش نکنید. همانطور که می‌دانید امروزه در صنعت مد و استایل زمستانه، پوشیدن انواع هودی و سوییشرت جایگاه خاص و ویژه‌ای دارد و می‌توانید این دسته از لباس‌های گرم را با انواع پالتوها و بافت‌های بلند و کوتاه ست کنید.

برای ساختن استایل های زمستانه ابتدا سبک لباس پوشیدن خود را انتخاب کنید به طور مثال اگر از افرادی هستید که سبک‌های رسمی و مینیمال را می‌پسندید بهتر است که برای ساختن این استایل‌ها از ترکیب بافت آستین‌بلند و پالتو استفاده کنید اما اگر از افرادی هستید که طرفدار استایل‌های اسپرت و یا نیمه‌رسمی هستید بهتر است که استایل‌های لایه‌لایه را انتخاب کنید و برای ساختن این استایل‌ها از انواع بافت‌ها و یقه‌اسکی‌ها و پیراهن‌های مردانه و کت‌های جین و چرم استفاده نمایید.

لازم به ذکر است که بدانید در استایل‌های رسمی و نیمه‌رسمی استفاده از جوراب‌های بلند و دامن‌های پشمی جایگاه خاصی دارد و در استایل‌های اسپرت بهتر است که از انواع شلوارهای جین و لگ زنانه شرافیت چرمی استفاده شود.

[section bg=”36268″ bg_color=”rgb(40, 40, 40)” parallax=”2″ dark=”true” padding=”228px”] [button text=”خرید برند انتخابی لباس ورزشی کامبیز دیرباز” color=”alert” style=”outline” radius=”99″ link=”https://sherafit.com/” target=”_blank”] [/section]

 

بایدها و نبایدهای یک استایل زمستانه شیک زنانه چیست؟

اولین موردی که در هنگام ساختن یک استایل زمستانه زنانه باید به آن توجه شود انتخاب رنگ مناسب برای این لباس ها و ایجاد نوعی هماهنگی در رنگ‌های لباس‌ها می باشد و بهترین گزینه برای انتخاب رنگ لباس زمستانی، رنگ‌های نود و رنگ مشکی می‌باشد و با به کار گرفتن این دسته از لباس‌ها می‌توانید استایل زمستانه‌ی خود را به بهترین شکل ممکن تکمیل کنید.

دومین نکته‌ای که خانم‌ها در هنگام ساختن استایل زمستانه باید به آن توجه کنند نوع مکانی است که قصد حضور در آن دارند، به طور مثال برای مهمانی‌ها و یا مجالس رسمی حتما باید از استایل‌های سنگین و رسمی مانند پالتو و دامن و یا کت‌و‌دامن‌های گرم استفاده شود اما برای حضور در مکان‌های غیر‌رسمی مانند بازار و… می توانید از استایل‌های اسپرت استفاده کنید.

اگر قصد استفاده کردن از اکسسوری در استایل‌های رسمی دارید اکسسوری‌های ظریف بهترین گزینه هستند و برای این‌گونه از استایل‌ها می‌توان از گردنبندها و گوشواره‌های ظریف و طلایی رنگ استفاده کرد، اما در استایل‌های خیابانی شما مجاز هستید که از اکسسوری‌های سنگین استفاده کنید.

خانم‌ها برای ست‌کردن نیم‌بوت و یا بوت با انواع استایل‌های زمستانه خود، باید به نوع استایل خود توجه کنند به طور مثال در استایل‌های رسمی بهتر است که از بوت‌ها و نیم‌بوت‌های پنجه‌باریک و پاشنه‌بلند استفاده شود اما در استایل‌های خیابانی بهتر است که از پوتین استفاده شود، زیرا پوتین‌ها علاوه بر این که حالت اسپرت دارند از میزان راحتی بالایی نیز برخوردار هستند.

آشنایی با انواع مدل های پالتو زنانه زمستانه

پالتوهای زنانه مدل‌های بسیار مختلف و متنوعی دارند و از هر کدام از این پالتوها می‌توان برای ساختن استایل‌های زمستانه مختلفی استفاده کرد به طور مثال اگر قصد ساختن یک استایل زنانه رسمی با استفاده از جوراب و دامن دارید بهتر است که از پالتوهای کوتاه استفاده کنید و به علت این که اکثر دامن‌های پشمی، طرحدار هستند برای اجتناب از شلوغ شدن استایلتان از پالتوهایی که طرح ساده‌ای دارند استفاده نمایید. اما در صورتی که قصد ست‌کردن پالتو با شلوار جین و یا لگ دارید بهتر است که از پالتوهای اورسایز و پالتوهایی که قد بلندی دارند استفاده کنید و برای ساختن این نوع استایل می‌توان از انواع پالتوهای ساده و یا طرحدار استفاده کرد.

از دیگر مواردی که برای آشنایی بیشتر با انواع پالتوهای زنانه بهتر است بدانید جنس این پالتوها و راهنمای انتخاب جنس مناسب می‌باشد. امروزه برای دوخت پالتوهای زنانه معمولا از پارچه‌های فوتر و پارچه‌های پشمی استفاده می‌شود و پارچه‌های فوتر معمولا گرم‌تر هستند و به صورت آستر‌دار دوخته می‌شوند و از این‌رو از این پالتوها بیشتر برای ساختن استایل‌های رسمی استفاده می‌شود.

 پالتوهای پشمی نیز دارای ظاهر بسیار شیک و جذابی هستند اما به علت طرح‌دار بودن برای ست‌شدن با استایل‌های اسپرت مناسب‌تر هستند.

نکاتی برای ست کردن بوت و نیم بوت در استایل های زمستانه

بوت‌ها از نظر جنس و اندازه‌پاشنه و مدل دارای مدل‌های مختلفی هستند و انتخاب آن‌ها تا حدود زیادی به سلیقه‌ی شما و همچنین به نوع استایل شما بستگی دارد، البته بوت از جمله کفش‌هایی است که انتخاب آن باید بر حسب آب‌و‌هوای محیطی که در آن زندگی می‌کنید نیز صورت بگیرد به طور مثال اگر در محیط‌های بیش از حد سرد زندگی می‌کنید بهتر است که بوت‌های ساق‌بلند و چرمی خریداری کنید اما اگر در محیط‌های معتدل زندگی می‌کنید بهتر است که از نیم بوت‌ها و یا بوت‌های ساق‌کوتاهی که جنس آن‌ها جیر است استفاده کنید.

برای ست‌کردن بوت با انواع استایل‌های زمستانه بهتر است که از رنگ‌های مشکی، قهوه ای و یا سفید استفاده کنید که در میان رنگ‌های گفته شده بوت‌های مشکی بهترین گزینه هستند، زیرا به سادگی با انواع استایل‌ها ست می‌شود و همیشه مد هستند و علاوه بر آن بوت‌های مشکی ظاهر بسیار شیکی دارند.

اگر قصد دارید که بوت را با شلوار‌جین و یا لگ ست کنید بهتر است که از بوت‌های ساق‌بلند استفاده کنید اما برای ست‌کردن انواع بوت با دامن و یا پیراهن‌های رسمی بهتر است که از بوت‌های ساق‌کوتاه استفاده نمایید، زیرا در این صورت توازن و هماهنگی بهتر و زیباتری در استایل شما به وجود خواهد آمد.

 

نکات مهم در ساختن استایل شیک زمستانه مردانه

ساختن استایل‌های شیک مردانه زمستانه نیز دارای اصول خاصی می‌باشد و در ساختن این‌گونه استایل‌ها باید موارد خاصی رعایت گردد که در این بخش از مطلب به بررسی این موارد می‌پردازیم.

در ساختن انواع استایل‌های مردانه زمستانی استفاده‌کردن از اسلش مردانه شرافیت و هودی مردانه شرافیت را دست‌کم نگیرید و لازم به ذکر است که بدانید ژیله مردانه شرافیت نیز دارای رنگ‌بندی بسیار متنوعی می‌باشد و در بسیاری از استایل‌های رسمی و نیمه‌رسمی مردانه می توان از آن استفاده کرد.

برای ساختن استایل رسمی مردانه زمستانه بهترین گزینه پالتوهای بلند و کت‌های فاستونی مردانه هستند و برای ساختن هر کدام از این استایل‌ها باید از ایتم‌های لباس مختلفی استفاده کنید به طور مثال اگر قصد ساختن یک استایل با استفاده از پالتو دارید می‌توانید در زیر پالتو از ژیله‌های بافت و یا یقه‌اسکی استفاده کنید و پالتو را با شلوار‌جین و نیم‌بوت چرمی ست کنید اما برای ساختن یک استایل مردانه رسمی‌تر بهتر است که از کت استفاده شود و در زیر کت می توان از ترکیب پیراهن و ژیله بافت استفاده کرد.

 در صورتی که قصد پوشیدن کت ساده و رسمی دارید بهتر است که از شلوارهای رسمی پارچه‌ای و نیم‌بوت‌های چرمی استفاده کنید اما در صورت پوشیدن کت‌های اسپرت می‌توانید از شلوارهای جین و نیم‌بوت‌های جیر و یا چرمی استفاده کنید.

آقایان در استایل‌های زمستانی خود استفاده‌کردن از اکسسوری‌هایی مانند کیف‌چرم و کمربند و ساعت را دست کم نگیرند، زیرا این اکسسوری‌ها زیبایی استایل آن‌ها را چندین برابر افزایش می‌دهد.

چگونه یک استایل زمستانه شیک داشته باشیم؟

مقاله‌های پیشنهادی

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام . شرافیت همیشه پاسخگوی شماست .
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم